x-kom hosting

Instalacja Windows 8 bez płyty

sambor5
utworzono
utworzono

Witam.

Mam proble, ponieważ kupiłem laptop Dell XPS12. Wraz z laptopem jest licencja Windows 8 z kluczem, który zapisany jest w BIOSIE lub UEFI (nie wiem dokładnie). Nie mam płyty z systemem Windows 8. Komputer jest w 100% czysty, tzn nic nie jest na nim zainstalowane, nawet OS.

I stąd moje pytanie, skąd mam wziąć system windows, jeśli bez zainstalowanego systemu nie mam możliwości podejrzenia klucza?

Emillod
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie masz na kompie naklejki Windows? Ja bym zainstalować system z neta zgodny z licencją kompa 

xgrzenio
komentarz
komentarz

Hej ostatnio miałem podobny problem jak robiłem komuś laptopa.

 

Opisałem to na blogu https://www.8px.pl/laptop-dysk-twardy-trup-windows-8-jak-odzyskac-cd-key-z-biosefi/

 

Instalujesz system z usb czy dvd i pomijasz wpisywanie klucza, czasem instalator nie pomaga, ja to rozwiazałem tak że odpalilem programik na win7 no jest zabawy nie co ale da rade.

 

jak cos to pisz :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.