x-kom hosting

Mam pomysł ale nie wiem jak go wykonać.

Oski001
utworzono
utworzono

Witam.

Wpadłem na pomysł żeby stworzyć kanał na YouTube na którym będzie można wygrać nagrody. Po przejściu całej serii refilnków na koniec była by strona gdzie można by było wpisać swój email.

I tak jedna osoba dodawała by do puli konkursu 1 zł. I z tych mail-i wylosował bym osoby, które miały by coś wygrać.

Lecz sprytna osoba zapisała by sobie tą stronę i wpisywałaby sobie inne mail-e a stan konta konkursowego by się nie powiększał.

I tu moje pytanie: Jak temu zaradzić? Czy macie na to jakieś pomysły.

Stronę stworzyłem na początek (www.konkursowo.ucoz.pl).
Myślałem że może da się jakoś zrobić tak że na tą stronę można wejść tylko raz albo tylko z tego reflinku.

Proszę bardzo o pomoc.

Luke Łałi
komentarz
komentarz

Nie rozumiem. Napisz po polsku :D (by - łączy się z czasownikiem). Ale tak na serio to wątpie, że dużo osób na to wpadnie. Szczerze to pewnie tylko kilka osób weźmie udział wiec nie widze powodu by to omijać.

PS. Nie wiem czy bedziesz umiał to zrealizować ale można też zrobić tak, że po wpłaceniu 1zł na e_mail będzie wysyłać się unikatowe hasło, które następnie bedzie trzeba wpisać w celu identyfikacji :D

Oski001
komentarz
komentarz

Gdy udział weźmie np. 2000 osób to będzie te 2000 zł.
To jest realne lecz dalekie...

A co do tego drugiego myślisz że ktoś da tą złotówkę? Chodzi głównie o to żeby było bez inwestycji.

Luke Łałi
komentarz
komentarz (edytowane)

No jezeli bedziesz miął sensowną reklamę, czemu nie?

Edytowane przez Luke Łałi
MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Pozostaje kwestia prawna takiej kwesty, sprawdzałeś ?

Oski001
komentarz
komentarz

Jaką kwestią prawną?

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Organizujesz loterię pieniężną tak mam to rozumieć ?

Oski001
komentarz
komentarz

Główny zamysł jest taki by ludzie klikaliby reflinki, które były by skrócone itd...

Po każdej takiej serii na konto adf.ly i shorte.st (jakoś tak) wpadła by suma 1 zł (1 osoba = 1 zł). I potem z zapisanych maili wylosowałbym jeden (lub parę) i rozdał jakieś nagrody rzeczowe lub pieniężne ;-)

Tylko aby to miało sens to musi tych osób wziąć udział...

Czy są tu jakieś kwestie prawne? Ja zarabiam, ja wydaje, ja kupuję, ja płace podatek za zarobione pieniądze. A, ktoś odbiera to jako prezent.

Emillod
komentarz
komentarz

A myślałeś np o jakiejś blokadzie IP ? albo np o jakimś cache?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.