x-kom hosting

Problem z Windows 8, zacina się , wymuszony restart

Łukasz18
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam wszystkich , jakiś czas temu zainstalowałem sobie Windows 8.1. Jednakże byłem zawiedziony gdy po chwili włączeniu zaciął się , potem ciągle było to samo . Więc próbowałem zainstalować 2 raz , lecz w trakcie instalacji także zaciął się . Gdy udało mi się go zainstalować , próbowałem wgrać sterowniki , bo myślałem , że wina stoi po ich stronie . Bez skutku . W czym może byc problem ? Dodam , że z Win 10 jeszcze w wersji preview  miałem to samo. 

Specyfikacja komp.

Intel i3 2130 3.4Ghz

Płyta głowna Asus P8B75 M LX i 4gb ramu

Karta graf - Ati Radeon 4800s 1gb 256 bit

Emillod
komentarz
komentarz

Jaki system zainstalowałeś? 64bit/32? Jeśli 64 to zrób memtest, w sumie to tak czy inaczej go zrób, nic się nie stanie :) 

Łukasz18
komentarz
komentarz

oczywiście , że 64bit dodam , że Windows 7 professional 64 bit chodzi bez zarzutów . I piszę żeby nie było . System pobrany ale na licencji MSDNAA.

Emillod
komentarz
komentarz

Nie jesteśmy od sprawdzania legalności oprogramowania Twojego sprzętu :)

Dlatego nie myślę, że coś z systemem, tylko może coś z ramem jest, dlatego napisałem żebyś zrobił memtest

Łukasz18
komentarz
komentarz (edytowane)

Zrobię ten test , aczkolwiek dlaczego windows 7 chodzi bez problemu , a te windowsy nie . Raczej obstawiam coś z biosem/uefi . Dlatego , że nie mogłem wgrać tego windowsa ani 7 przez uefi tylko przez zwykłe partycjonowanie MBR.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.