x-kom hosting

Os X na pc

Gość
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, jest opcja aby zainstalować w miarę prosto osx na na zwykłym komputerze? Moja konfiguracja pc to i5 4460, b85 ATX gigabyte, ssd Samsung Evo.

Edytowane przez DarkMan011

MixyGaming
komentarz
komentarz (edytowane)

W miarę prosto?

 

Prosto to nigdy nie było, przynajmniej za czasów jak ja instalowałem. A najlepiej kupić coś od Apple z system OSX, kiedyś u siebie instalowałem to nie działał za dobrze, musisz się męczyć ze sterownikami i innymi bardziej ważnymi rzeczami. A do instalowania Mac Os X napisz najlepiej na forach o takiej tematyce.

 

Gdzieś w google znajdziesz.

Edytowane przez MixyGaming
arkadiusz97
komentarz
komentarz (edytowane)
A najlepiej kupić coś od Apple z system OSX

Szkoda tylko, że stosunek wydajność/cena oraz możliwości rozbudowy pozostawiają sobie wiele do życzenia :P

Witam, jest opcja aby zainstalować w miarę prosto osx na na zwykłym komputerze?

Teoretycznie tak ale po co Ci OS X na komputerze ? Jest na nim coś co nie działa pod Windowsem ?

Edytowane przez amb00
Gość
komentarz
komentarz

Szkoda tylko, że stosunek wydajność/cena oraz możliwości rozbudowy pozostawiają sobie wiele do życzenia :P

Teoretycznie tak ale po co Ci OS X na komputerze ? Jest na nim coś co nie działa pod Windowsem ?

Jest wygodniejszy, rzadziej laguje, szybciej się włącza, ogólnie same plusy dla mnie.

arkadiusz97
komentarz
komentarz

Możesz spróbować. Teoretycznie powinien działać ale w praktyce nie wiadomo czy na jakimś innym sprzęcie niż od Apple będzie działał dobrze.

MixyGaming
komentarz
komentarz

Ja probowalem na Asusie n53sv ale nie ogarnalem sie ze sterownikami

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.