x-kom hosting

Jozin z Bazin

Doomer47
utworzono
utworzono

http://pl.youtube.com/watch?v=dl4PDE6E_TE

Tekst piosenki po polsku :

Jadę tędy biwakować Skodą 100 na Orawę,

Dlatego się spieszę, ryzykuję - przejeżdżam przez Morawę. Grasuje tam to straszydło, wychodzi z bagien,

Żre głównie Prażan, ma na imię Józek.

Refren:

Józek z bagien skrada się przez moczary,

Józek z bagien do wioski się zbliża.

Józek z bagien zęby już sobie ostrzy,

Józek z bagien gryzie, dusi.

Na Józka z bagien, komu by to przyszło do głowy,

Działa jedynie i tylko samolot na opryski.

2.

Przejeżdżałem przez wieś drogą na Vizowice,

Przywitał mnie wójt, powiedział mi przy śliwowicy:

Kto dostarczy żywego lub martwego Józka,

Temu dam córkę i pół PGRu.

Refren: Józek z bagien...

3.

Mówię: Daj mi wójcie samolot i proszek,

Józka Ci dostarczę, nie widzę w tym żadnego problemu

Wójt mi wyszedł na rękę, rano wzniosłem się w przestworza,

Na Józka z bagien proszek z samolotu pięknie opadł.

Refren:

Józek z bagien jest już cały biały,

Józek z bagien z moczarów ucieka,

Józek z bagien dostał się na kamień,

Józek z bagien, tu jest już jego koniec!

Dorwałem Józka, już go trzymam,

Dobra każda kasa, sprzedam go do ZOO.

Don Corleon
komentarz
komentarz

Niedługo ich koncert w pozananiu bilet 45zł :D

źródło

Popek
komentarz
komentarz

http://pl.youtube.com/watch?v=N80MeL-Fk6Y "Donad Mażi"

Made in Poland :P

Gość
komentarz
komentarz

Do filmików jest temat i tam dajemy linki , Jozin żadnym wyjątkiem nie jest.

// jest ok ;)

// naekana

Axel
komentarz
komentarz

Po czesku:

1.:Jedu takhle tábořit škodou sto na Oravu. Spěchám, proto riskuji, projíždím přes Moravu. Řádí tam to strašidlo, vystupuje z bažin, žere hlavně Pražáky, jmenuje se Jožin.Ref. 1:Jožin z bažin močálem se plíží, Jožin z bažin k vesnici se blíží,Jožin z bažin už si zuby brousí, Jožin z bažin kouše,saje, rdousí. Na Jožina z bažin, koho by to napadlo, platí jen a pouze práškovací letadlo. 2.: Projížděl jsem dědinou cestou na Vizovice. Přivítal mě předseda, řek mi u slivovice: "Živého či mrtvého Jožina kdo přivede, tomu já dám za ženu dceru a půl JZD." Ref. 1. 3.: Říkám: "Dej mi předsedo letadlo a prášek, Jožina ti přivedu, nevidím v tom háček." Předseda mi vyhověl, ráno jsem se vznesl, na Jožina z letadla prášek pěkně klesl. Ref. 2: Jožin z bažin už je celý bílý, Jožin z bažin z močálu ven pílí, Jožin z bažin dostal se na kámen, Jožin z bažin tady je s ním amen. Jožina jsem dohnal, už ho držím, johohó, dobré každé lóvé, prodám já ho do ZOO.

A tu polska wersja:

Jadę sobie małym fiatem pod namiot nad morzepruję skrótem poprzez Poznań nie może być gorzejPotwór błotny tam grasuje, przez moczary bieżyŻre najchętniej warszawiaków, wołają mu JerzyRef:Jerzy z bagien pełza moczaramiJerzy z bagien już zgrzyta zębamiJerzy z bagien jego widok wstrząsaJerzy z bagien kopie, drapie, kąsaNa Jerzego z bagien jeden tylko sposób jestOprysk z samolotu marki TS-8 BiesNa noc staję u sołtysa, mówi jest robotaUbitego lub żywego daj mi sukinkotaŻeśmy sprawę obgadali i zrobili flaszkeSpraw się, rzekł, weź PGR i mą córkę BaśkeRef:Jerzy z bagien...Wtedy mówię do sołtysa daj mi pan samolotNa Jerzego zrzucę nawóz, żaden dla mnie kłopotRano miałem to co chciałem, w górę wzniósł się BiesRobie oprysk elegancko, już Jerzego kresRef:Jerzy z bagien spryskany jak frajerJerzy z bagien rady już nie dajeJerzy z bagien bestie mam na tacyJerzy z bagien zrobiony na cacyJerzy z bagien takie nie wiadomo coJerzy z bagien chyba oddam go do zoo
Doomer47
komentarz
komentarz

To nie jest prawdziwy tekst . Na początku jest , że jedzie Skodą 100 na Orawę

NowakoV
komentarz
komentarz
To nie jest prawdziwy tekst . Na początku jest , że jedzie Skodą 100 na Orawę

Żeś Amerykę odkrył. Ale to się rymuje i ma podobne znaczenie.

Gość
komentarz
komentarz

Nie podoba mi się. Co w tym fajnego?

Gość
komentarz
komentarz

a mi sie tam podoba jest cool kuzyn nawet ma nick bo jest chyba zakochany w nim a ja az do przesady niee

a i jeszcze jedno dzieki wam za polska wersje

pozdro

diablo45
komentarz
komentarz

Józek z Bagien wymiata :D Jozin z bazin :D haha dobre:P dzisiaj o tym w telewizji na Polsacie i w TVNie w faktach mowili :P

snuz
komentarz
komentarz

Jozin 1 klasa :) Ciekawe kiedy pojawi się jakiś kolejny stary przebój :)

piku
komentarz
komentarz

Heh, na allegro można już kupić płyty Ivana Mladka (oczywiście i Józek tam jest), nawet takie reklamowane jako speszyl edyszyn :x - ostatnio takie cuś osiągnęło cenę ponad 150zł :D Aż mi się przypomniał kilkudniowy szał na sweterki Kononowicza za kilka stówek :D

Ciekawe kiedy pojawi się jakiś kolejny stary przebój smile.gif

Takich rzeczy nasi sąsiedzi mają od groma :) Do Czech mam kilkadziesiąt km, odbieram ich 3 kanały TV - niektóre rzeczy są naprawdę mocne ;) A pieśni biesiadne to już w ogóle hardkor :D

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.