x-kom hosting

Problem z uruchomieniem laptopa

ktosowaty
utworzono
utworzono

Witam wszystkich.

 

Od wczorajszego wieczoru nie mogę uruchomić mojego laptopa. Zaczęło się od tego, że byłem zmuszony zrobić recovery. Po przywróceniu laptopa do stanu używalności zacząłem go aktualizować - standardowa procedura za pomocą Windows Update, 172 aktualizacje do zainstalowania, więc uruchomiłem aktualizację, a po pobraniu i zainstalowaniu aktualizacji chcąc dokończyć proces uruchomiłem laptopa ponownie. I tu zaczyna się problem, bo po zainstalowaniu aktualizacji i uruchomieniu się ponownie laptop się ładuje, po czym na parę minut mam czarny ekran, po czym wyskakuje blue screen ze "smutną buźką", że komputer napotkał problem (nie wiem, co tam jest dokładnie napisane, trwa to ułamek sekundy) i resetuje się i proces się powtarza (ładowanie -> czarny ekran -> blue screen -> reset) i tak w kółko. Nie udaje mi się dostać ani do recovery ani do biosa podczas ładowania (nie wiem, czemu nie chce działać), więc nie za bardo wiem, jak ugryźć problem. 

 

Sprzęt:

Laptop Samsung NP350V5C-S0CPL

Windows 8

Karta graficzna AMD Radeon HD 7670M

procesor Intel Core i5-3210M

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc

Gość
komentarz
komentarz

przywroc go , wylacz aktualizacje sciagnij hdtune i pokaz screena z zakladki health - wygląda mi na uszkodzone sektory

ktosowaty
komentarz
komentarz (edytowane)

Właśnie problem w tym, że nie mam jak tego zrobić (chyba, że nie wiem, jak), bo nie mogę się dostać do windowsa żeby stamtąd go przywrócić, a z kolei naciskanie F4 przy ładowaniu się laptopa żeby wejść do recovery też nic nie daje

infka
komentarz
komentarz (edytowane)

Miałam dokładnie ten sam problem. Oddałam do serwisu - okazało się, że padł dysk twardy i potrzebny był format.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Miałam dokładnie ten sam problem. Oddałam do serwisu - okazało się, że padł dysk twardy i potrzebny był format.

hmm , padl ci dysk wiec go sformatowali? cos tu sie kupy nie trzyma kolego :) format nie naprawia dysku wręcz prowadzi do pogorszenia przy awarii dysku

  • 2 tygodnie później...
Herbata8181
komentarz
komentarz (edytowane)

Pozwolę sobie podbić temat, bo wczoraj dotknął mnie identyczny problem (z tym, że posiadam mniejszy przycisk, który oferuje mi dostanie się do BIOSa, wejście w Boot Menu (żadna opcja tam nic nie daje), normalne urochmienie systemu (nie działa, skutkuje tym samym schematem ładowanie -> czarny ekran -> blue screen -> reset) i recovery (też nie działa, ten sam schemat)). System oryginalny, laptop ma niecałe 3 lata... Da się to jakoś rozwiązać? Samemu naprawić ten błąd? Czy konieczne jest oddanie do naprawy? Dodam, że nie mam zielonego pojęcia na temat informatyki. Najmniejszego. Nie znam żadnych komend ani nic, także...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.