x-kom hosting

Black Screen Kali Linux

Daniel_Hudzik
utworzono
utworzono

Witam, postanowiłem sobie zainstalować kali linux lecz gdy instalowałem go to zawsze gdy pisało WELCOME TO GRUB!
wyświetlało się [ OK ]... i dalej pisało Not Found..... i wywalało mi black ekran co odziwo
gdy instaluje go w ten sam sposób na WirtualBox wszystko działa bez zarzutów no może nie bez zarzutów bo pisze mi Low Memory (niska pamięć) nie dziwie się ponieważ mój komputer nie jest nowej generacji, ale jakoś działa panel logowania się pokazuje, pulpit linuxa działa jak i konsola więc co ja robie nie tak ?! czy to wina mojego komputera ?

Mój Sprzęt:


System Operacyjny: Windows XP

Pamięć Fizyczna: 1,00 GB ram

Karta graficzna: 256 MB Readon 9200

Processor: 1.61 GHz

Płyta główna: Gigabite (Starszy model)

Wiem że słaby komputer lecz wolę wydać oszczędności na motocykl czy prawo jazdy :) niż na coś co po 2 latach otrzyma trojana.

jeśli miał ktoś taki problem to mógłby pomóc :)

 

Axel
komentarz
komentarz

To pewnie przez tego Radeona... Generalnie AMD średnio  wspiera linuksowe dystrybucje, a  Twoja karta jest już cokolwiek zabytkowa. Spróbuj z jakimś normalnym lekkim distro, np. Lubuntu, albo Manjaro z LXDE i jak możesz, zaaplikuj otwarte stery do grafiki (tylko takie obsługują obecnie Twoją kartę) - powinno ruszyć, aczkolwiek nie spodziewaj się nie wiadomo czego...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.