x-kom hosting

Vista zawiesza się bez powodu

HeadHunt
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam serdecznie, Panowie mam problem ze swoim komputerem. Otóż od pewnego czasu mój Windows Vista zawiesza się bez przyczyny. Przeglądam Internet, oglądam film, słucham muzyki, na początku pięknie i ładnie śmiga a potem zawieszka, że tylko restart pomaga, nawet myszka się zawiesza.
Wyczyściłem komputer sprężonym powietrzem, przejrzałem płytę główną czy niema spuchniętych kondensatorów, zrobiłem skanowanie programem do pamięci (Memtest 86), dysk sprawdzony za pomocą programu HD Tune, nic żadnych błędów.
Sprawdziłem natomiast dziennik zdarzeń systemu Windows. Otóż były w nim takie oto zapisy (nie jestem pewien czy aby dotyczą one zawieszania się, ale były najbliżej godziny zawieszenia komputera):
1.Podczas wewnętrznego przetwarzania system zdarzeń modelu COM+ wykrył zły kod powrotny. Wynik HRESULT: 8007043c z wiersza 45 z d:\longhorn\com\complus\src\events\tier1\eventsystemobj.cpp. Skontaktuj się z Pomocą techniczną firmy Microsoft, aby zgłosić ten błąd

 

2.Model DCOM odebrał błąd 1084 podczas próby uruchomienia usługi ShellHWDetection z argumentami  w celu uruchomienia serwera:{DD522ACC-F821-461A-A407-50B198B896DC}

 

3.Model DCOM odebrał błąd 1084 podczas próby uruchomienia usługi EventSystem z argumentami  w celu uruchomienia serwera:{1BE1F766-5536-11D1-B726-00C04FB926AF}

 

4.Model DCOM odebrał błąd 1068 podczas próby uruchomienia usługi fdPHost z argumentami  w celu uruchomienia serwera:{145B4335-FE2A-4927-A040-7C35AD3180EF}

 

5.Model DCOM odebrał błąd 1068 podczas próby uruchomienia usługi fdPHost z argumentami  w celu uruchomienia serwera:{145B4335-FE2A-4927-A040-7C35AD3180EF}

 

6.Model DCOM odebrał błąd 1068 podczas próby uruchomienia usługi fdPHost z argumentami  w celu uruchomienia serwera:{145B4335-FE2A-4927-A040-7C35AD3180EF}

 

Proszę was o pomoc,  jakim programem jeszcze mogę sprawdzić co się dzieje. Stawiałem na pamięć ale tak jak pisałem na początku memtest nie pokazał żadnych błędów.

Komputer:
Procesor Intel Pentium Dual Core 1.80 GHz
Karta graficzna: GeForce GT220 1GB
Pamięć 2 GB DDR2
Dysk Twardy: 250 GB Samsung
Płyta Głowna Gigabyte

 

P.S. System to Windows Vista Home Premium 32bit
 

Edytowane przez HeadHunt
  • 1 miesiąc później...

Crytech
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam ten sam problem a jak słucham muzyki to nagle tak zwiesza sie i powtarza, ostatnio pobrałem wszystkie aktualizacje i po tym własnie zaczęło się to robić ... 

Edytowane przez Crytech

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.