x-kom hosting

Chcę kupić konsolę PS4. Jednak najpierw kilka pytań...

j4cku
utworzono
utworzono

Witam

 

Jak w temacie. Jestem zainteresowany zakupem nowej konsolki PS4. Mam kilka pytań do speców konsolowych. Mianowicie:

 

1. Jaką konsolę wybrać? Widzę, że są wersje 500 i 1000 GB. Czy tylko pojemnością się różnią?

 

2. Czy wysztkie edycje generacji P4 posiadają wyjście w konsoli na HDMI? Jeśli nie, to które posiadają?

 

3. Czy konsola posiada jakiś osobny slot na audio? Interesuje mnie AUX, zwykłe wejście na słuchawki 3,5mm?

 

4. Jak wygląda sprawa z grami w formie "elektronicznej" (cyfrowej) na konsolę. Nie ukrywam, że to tańsza opcja ale czy aby na pewno bezpieczna? Czy to nie jakieś fake'i? Są jakieś sprawdzone sklepy, w których można w taki sposób kupować gry? Ile kosztują gry w takiej formie prosto z platformy PS4 (bo zakładam, że też jest taka opcja - sklep czy tym podobne)?

 

5. Czy jest możliwość połączenia się z internetem za pośrednictwem Wi-Fi?

 

Z góry dziękuję za info.

 

Pozdrawiam.

slivero
komentarz
komentarz

1. Jaką konsolę wybrać? Widzę, że są wersje 500 i 1000 GB. Czy tylko pojemnością się różnią?

 

Jeśli chodzi o taki aspekt czysto praktyczny to jak najbardziej jedynie pojemnością dysku HDD. 

 

2. Czy wysztkie edycje generacji P4 posiadają wyjście w konsoli na HDMI? Jeśli nie, to które posiadają?

 

Każda PS4 ma HDMI. Zrezygnowano z analogów.

 

3. Czy konsola posiada jakiś osobny slot na audio? Interesuje mnie AUX, zwykłe wejście na słuchawki 3,5mm?

 

Takie wejście posiada PAD od konsoli. Sama konsola nie.

 

4. Jak wygląda sprawa z grami w formie "elektronicznej" (cyfrowej) na konsolę. Nie ukrywam, że to tańsza opcja ale czy aby na pewno bezpieczna? Czy to nie jakieś fake'i? Są jakieś sprawdzone sklepy, w których można w taki sposób kupować gry? Ile kosztują gry w takiej formie prosto z platformy PS4 (bo zakładam, że też jest taka opcja - sklep czy tym podobne)?

 

Najbezpieczniej kupować bezpośrednio w PS Store lub sam klucz do gry.

 

5. Czy jest możliwość połączenia się z internetem za pośrednictwem Wi-Fi?

 

Oczywiście.

j4cku
komentarz
komentarz

Wielkie dzięki!

 

Nasuwają mi się kolejne pytania.

 

Dzisiaj trochę pomyszkowałem w sieci i widzę, że aby móc grać multiplayer potrzebny jest abonament ps+. Ale podobno nie każda gra. Jest jakiś spis gier, które nie wymagają abonamentu? Czy jest to np zawsze określane na pudełku gry?

 

Kolejna sprawa, jeśli posiadam ps+ to gry są rzekomo tańsze z PS Store. Dużo tańsze od tych na sklepowych półkach?

 

Czy wersję pudełkową da się zainstalować na dysku, tym samym grać bez użycia płyty i katowania lasera?

 

Z góry dzięki za kolejną dawkę info.

 

Pozdrawiam.

slivero
komentarz
komentarz

Dzisiaj trochę pomyszkowałem w sieci i widzę, że aby móc grać multiplayer potrzebny jest abonament ps+. Ale podobno nie każda gra. Jest jakiś spis gier, które nie wymagają abonamentu? Czy jest to np zawsze określane na pudełku gry?

 

Każda gra wymaga wykupienia PS+ do grania online. 

 

Kolejna sprawa, jeśli posiadam ps+ to gry są rzekomo tańsze z PS Store. Dużo tańsze od tych na sklepowych półkach?

 

Zależy ale nie ma dużej różnicy.

 

Czy wersję pudełkową da się zainstalować na dysku, tym samym grać bez użycia płyty i katowania lasera?

 

Płyta musi i tak być w napędzie. 

j4cku
komentarz
komentarz

Wybiorę chyba konsolę 500GB w tym pakiecie z Little Big Planet, The Last Of Us i Driveclub za 1700 zł, bo mam akurat mam taką promocję w okolicznym sklepie.

Miałbym już na start jakieś gierki do handlu/wymiany, a cena wydaje się być zachęcająca.

 

Serdeczne dzięki za pomoc!

 

Pozdrawiam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.