x-kom hosting

Ktory tablet wybrac (yoga vs s8-50l)

Torishou
utworzono
utworzono

Witam, mam dylemat do tych dwoch tabletow i nie wiem ktory wybrac.

http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne/lenovo-s8-50-lte-bialy.bhtml<- Lenovo s8 50l

http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne/lenovo-yoga-2-tablet-8-wi-fi.bhtmlyoga 2 8"

 

Obydwa tablety maja zblizone parametry oraz sa na Androidzie 4.4 i nie wiem w czym tkwi roznica (chyba jakis drobny szczegol) Ew do 1000zl lepiej kupic inny model? Z windows/Android?

Youki
komentarz
komentarz

A do czego ma Ci służyć i czego wymagasz ?

Torishou
komentarz
komentarz

Ogladanie filmow, internet i jedna gra - Hearthstone, dobrze by bylo te minimum 8 cali i zeby troche posluzyl.

Youki
komentarz
komentarz

Modem 3G/4G potrzebny czy wystarczy WI-FI ? 

Torishou
komentarz
komentarz

Modem nie jest konieczny, wiec wifi wystarczy

Youki
komentarz
komentarz

Yoga dłużej na baterii będzie działać, w HS'a też zagrasz. 

Torishou
komentarz
komentarz

Parametrami bardzo sie roznia te dwa tablety czy jedynie bateria? Rozumiem rowniez ze lepiej Androida brac niz Windowsa, bo do Windowsa potrzeba wiecej ram etc, czyli wiekszy wydatek rowniez jest chodzi o wydajnosc yeap?

Youki
komentarz
komentarz

Na Windowsie dostaniesz coś konfiguracyjnie, co do najniższych w rozdzielczości 1366x768 wystarczy, aby pograć w HS"a.

 

Na Androidzie chyba ciut lepiej to wygląda, chociaż nie wiem czy poprawiono optymalizację w ostatnich miesiącach

baadnews
komentarz
komentarz

Yoga znacznie dłużej trzyma na baterii, do tego można ją wygodnie trzymać przez to zgrubienie z jednej strony. Poza tym oba tabletu można aktualizować do androida 5 i co ciekawe wiadomo, że na yodze da się zainstalować Windowsa, jednak jeszcze nie teraz bo nikt nie wie jak się dostać do efi /biosu, udało się to jak do tej pory przy downgradzie z 5 do 4.4 gdy wystąpił jakiś błąd.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.