x-kom hosting

Windows 10 bluescreen video scheduler internal error

SzymonBoski
utworzono
utworzono

Witam, od jakis dwoch tygodni mam nowego laptopa, gdy mi go dostarczono zaaktualizowalem win 8 do win 10,  przy wychodzeniu z gry ( tu akurat jest to World of Tanks) czasami wyskakuje mi bluescreen z napisem video scheduler internal error i komputer sie resetuje i wraca do normalnego stanu rzeczy. karte graficzna jaka posiadam to Gtx 960M, prosze o pomoc :)

Youki
komentarz
komentarz

Sterowniki do GPU instalowałeś potem na czysto po aktualizacji systemu ? 

SzymonBoski
komentarz
komentarz

wyskoczylo mi ze mam jakies aktualiazacje i niby to instalaowalo ale nic nie robilem na czysto

Youki
komentarz
komentarz

Przeinstaluj sterowniki do nVidii oraz chipsetu pobierając wersje pod W10 ze strony producenta laptopa.

SzymonBoski
komentarz
komentarz

sorki ale jestem chyba troche ułomny i nie moge tego znalezc na stronie lenovo, wpisywalem nvidia , drivers i nic nie znalazlem

Youki
komentarz
komentarz

Podaj dokładny model Twojego laptopa.

SzymonBoski
komentarz
komentarz

Lenovo y50-70 , i jakbys napisal co zrobic , bo naprawde jestem zielony w tym a nie chce czegos popsuc, z gory dzieki :)

Youki
komentarz
komentarz

Albo inaczej. 

Spakuj pliki z folderu Minidump (C:\\Windows\Minidump) i wrzuć na jakiś upload. 


Zainstaluj na czysto sterowniki ze strony Lenovo pod Twoją kartę graficzną pod W10

 

http://support.lenovo.com/pl/pl/products/laptops-and-netbooks/lenovo-y-series-laptops/y50-70-notebook-lenovo?menu-id=wsparcie_produktów_lenovo_oraz_think

Zakładka Wyświetlanie i wideo

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.