x-kom hosting

Po aktualizacji service pack system xp sie nie uruchamia.

arkadiusz97
komentarz
komentarz

No to wypróbuj co najmniej dwie dystrybucje.

hixmen
komentarz
komentarz

Jaką wielkość ma partycja systemowa, i ile jest wolnego tej partycji z XP SP 1.

  • 2 tygodnie później...
Laszlo111
komentarz
komentarz

Na 320 GB czyta tylko 100, jeśli o to chodzi. 

Podpiąłem w końcu inny dysk ale nic sie nie zmieniło, wciąż był ten sam problem, jakby nic sie nie zmieniło. Nie wiem już co robić.

arkadiusz97
komentarz
komentarz

Możesz jeszcze zobaczyć czy jakiś Linux będzie działać.

  • 3 tygodnie później...
Laszlo111
komentarz
komentarz (edytowane)

Hej, ostatnio wpadł mi do głowy pewien pomysł. Byc może komputer nie czyta systemu jako właściwego, czy bezpiecznego ale nie pod względem kompatybilności ze sprzetem, tylko z jakiegoś defektu powstałego ze starości.

Czy jest jakaś możliwość wyłączenia w Biosie czegoś w rodzaju skaneru poprawności systemu i uruchomienia go mimo pewnych niezgodności?

 

Próbuje coś jeszcze wykombinować, zanim ostatecznie spiszę go na straty. Komputer jest naprawdę fajny i szkoda mi go wyrzucać, chociażby przez wzgląd na rewelacyjne głośniki.

Edytowane przez Laszlo111
arkadiusz97
komentarz
komentarz

Można spróbować, bo przypadek jest naprawdę dziwny. Przy okazji wypróbowałeś jakieś dystrybucje Linuxa na tym komputerze?

Laszlo111
komentarz
komentarz

Nie próbowałem żadnych działań z Linuxem. Nie przypuszczam żeby się udało...
Komputer nie wykazuje żadnych problemów na xp sp1 i chodzi w 100% płynnie. Nie chce mi się wierzyć żeby to nie było coś prostego, czego nie dało by się zrobić w domu.

arkadiusz97
komentarz
komentarz

Nie próbowałem żadnych działań z Linuxem. Nie przypuszczam żeby się udało...

A masz lepszy pomysł?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.