x-kom hosting

HWmonitor a realny pobór mocy

Bartek_07
utworzono
utworzono

Cześć,

Wiem, że program nie jest najlepszym sposobem do pomiaru poboru mocy, ale chciałbym się dowiedzieć, czego dotyczą poszczególne kategorie poboru mocy w HW monitor(package,ia cores, gt, uncore, DRAM). Chodzi o to, że mój i5 4460 powinien maks pobierać 86W, a jak obiąże komputer to z tych parametrów wychodzi ponad 130, a jak wskazuje program dotyczą one tylko procesora. WIęc jak to jest, gruuubo zawyżowe czy te kategorie dotyczą też innych podzespołów- jakich?

Gość
komentarz
komentarz

wszelkie kwestie napiec itp itd nalezy sprawdzac miernikami a nie programami w 99% zle odczytuja, jedyne co mozna to temperatury monitorowac i to tez cpu/gpu

Bartek_07
komentarz
komentarz

No tak, tak, stwierdziłem to na początku wypowiedzi, ale czvego dotyczą te dane podane w nawiasie? Wszystko dotyczy procesora?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.