x-kom hosting

Pierwsza strona www

Głaz
utworzono
utworzono

Witam

 

Od niedawna zacząłem interesować się tworzeniem stron www. Bardzo mnie to wciągnęło i polubiłem to. Chciałbym stać się w tym naprawdę dobry i użyteczny :) 

Chciałbym prosić was o parę porad.

Pierwsza sprawa:
Od czego zacząć naukę i w jakim kierunku iść ? 

 

Druga sprawa:

Napisałem swoją pierwszą stronę www (używając html'a i css'a) chciałbym ją wrzucić na jakiś serwer (chciałbym użyć jakiegoś płatnego serwera, aby nie było z nim problemów i reklam) jest to coś w rodzaju małej wizytówki. Moglibyście mi polecić jakiś poradnik lub po prostu w łatwy i zrozumiały sposób opisać co mam teraz zrobić aby tak owa moja strona zaistniała w internecie ? Gdzie i w jaki sposób wrzucić moje pliki html i css ? 

Emillod
komentarz
komentarz

Witaj, na pewno kolejny freelancer Polsce się przyda ! :D 

1. Najlepiej zainwestuj w jakiś fajny serwer.. 

  • Netmark - tani 
  • LinuxPL.com - całkiem tani
  • Zenbox.pl - nie mogę powiedzieć, że jest tani, ale jest DOBRY. Nie będę tutaj ich reklamować itd, ale obsługę mają na naprawdę wysokim poziomie 

2. Od czego zacząć? 
Najlepiej zacznij ogarniać sobie wordpress, najfajniej jest pobierać jakieś szablony i je edytować, na tym najwięcej chyba się nauczysz(Tak mnie się wydaje)

3. Jeśli chodzi o to jak wrzucić pliki  na serwer, to łączysz się przez filezilla z FTP i przenosisz pliki :) 

 

Oczywiscie jeszcze musisz pomyśleć o podłączeniu domeny do serwera :) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.