x-kom hosting

Lenovo Y50-70 Hackintosh

Sobiepan
utworzono
utworzono

Witam. Pobował ktoś instalować OSX Yosermite na tym laptopie? Mi się system zainstalował ale potem nie chciały się dograć Kexty (sterowniki). Robiłem według filiku na Yotube. 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Napisz dokładnie jaki błąd ci się wyświetlił, jakiego sterownika dotyczył, daj zrzut ekranu czy cuś, itd. Bo póki co nie mam kryształowej kuli by wróżyć.

Edytowane przez MasterYoghourt
Sobiepan
komentarz
komentarz

Po pierwsze gdy zainstaluje windows ana 2 partycji a później instaluje OSX przy formatowaniu partycji z FAT32 na MAC Extanded MediaKit wyrzuca błąd że nie może ukończyć formatowania bo brakuje miejsca. Natomiasty gdy zainstaluje najpierw OSX to później Windows mówi że nie może zainstalować wonowsa na tym dysku.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Musisz pisać pełne komunikaty, bo sama informacja że jest problem z partycjonowaniem czy formatowaniem nic nie mówi. To taj jak powiedzieć, samochód mi nie odpala i teraz mi napraw, przez telefon.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.