x-kom hosting

Jaki antywirus ?

mgie45
komentarz
komentarz

kaspersky ostatnio leci na łeb na szyję po tej całej akcji ze szpiegowaniem, stracił na pewno wiarygodnosć w oczach użytkwników

  • 1 miesiąc później...

uglur
komentarz
komentarz

Osobiście również nie byłem zbyt zadowolony z programu Kaspersky. A przez jakis czas z niego korzystałem Jesli miałbym polecić jakiegoś dobrego antywirusa to moge polecić tutaj dwa:

Nod

Avast ( o ile darmowa wersja jest bardzo okrojona to płatna jest porządna, pomimo dość niskiej ceny w porównaniu do innych programów tego typu)

 

W niektórych jednak przypadkach sam antywirus nie pomoże. Jeśli macie problemy z usunięciem wirusa na laptopie wrato jest skorzystać z pomocy informatyka.. 

Matylda2510
komentarz
komentarz

No ja osobiście nie jestem przekonana do darmowych wersji. Jestem zdania, że to co dostajemy za darmo to tylko podstawa a rozwój zagrożeń w Internecie jest szybki i warto o tym pamiętać. A licencja zwykle jest na rok, więc nie warto oszczędzać. A z płatnych programów co polecacie? 

cwanyLis
komentarz
komentarz

Często słyszy się o Bitfenderze, aczkolwiek z ręką na sercu przyznam się, że nie mam czasu zagłębiać się w temat antywirusa dla swojego sprzetu i mam zwykłego Avasta.

Matylda2510
komentarz
komentarz

No ja też gdzieś słyszałam, że Bitfenderze ma dość dobre opinie. Gdzieś też mi się obiło o uszy, ze Arcabit działa na jednym silniku od Bitfendera i jednym swoim autorskim. Ciekawe rozwiązanie. A ktoś wie jakie silniki mają inne programy? I w czym to jest korzystne?

cwanyLis
komentarz
komentarz

Nawet nie wiem co to za program ten Acrabit. ;)  Jakaś nowość na rynku? 

Matylda2510
komentarz
komentarz

Lisie Arcabit, z tego co wiem to polski program antywirusowy. Ma kilka wersji zarówno do użytku domowego jak i rozszerzone. Osoboście nie korzystałam, ale na kilka razy widziałam na forach dobre opinie na jego temat. Osobiście się skłaniam do tego by pobrać wersje Trial i przetestować skoro Bitfendera  ma też dobre opinie od użytkowników.

cwanyLis
komentarz
komentarz

Przynajmniej odkryłem coś nowego. Właśnie aktualizowałem avasta, ale jak mi się znudzi to może postawię na to, co polskie. ;) 

RaneMoro11
komentarz
komentarz

Darmowy - avast

Płatny - ESET NOD32 Antivirus 10

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Jeżeli już płacić to lepszy jest ESET Smart Security. Nie trzeba dodatkowego programu na zaporę. Tutaj różnice

https://support.eset.com/kb318/?viewlocale=pl_PL

Matylda2510
komentarz
komentarz

Z tego co widzę na stronie Arcabita to w wersji Internet Security również w pakiecie jest dwukierunkowa zapora sieciowa i filtr antyspamowy. I co ciekawe koszt licencji na rok to 99 zł, więc koszt nie jest wysoki a ochrona wydaje się bogata. Tak myślę, by pobrać wersje Trial i przetestować i zobaczyć jak będzie się zachowywał.

cwanyLis
komentarz
komentarz

99 zł to taka dość optymalna cena. Wypróbuj i daj znać, z chęcią się czegoś więcej o nim dowiem. ;) 

Matylda2510
komentarz
komentarz

No właśnie go zainstalowałam. Za chwilę zaktualizuję bazę i przeskanuję komputer. Zobaczymy czy coś znajdzie a potem trochę w nim pogrzebie i zobaczę co tam znajdę. Mam na 30 dni darmowy Trial więc może i faktycznie zdecyduje się na zakup za tą stówę na rok.

Kreator_instalacji_2.png

cwanyLis
komentarz
komentarz

No i fajnie. Może w końcu nam się udało stworzyć coś fajnego. ;D

kapcza
komentarz
komentarz

Jak dla mnie to co jest wbudowane w windowsie 10 w zupelnosci wystarcza :)

cwanyLis
komentarz
komentarz

Mówisz o Windows Defenderze? ;)  Nawet jak dla mnie, to nieco za mało. :P 

Matylda2510
komentarz
komentarz

No ja też jestem zdania, że to za mało. I nie wyobrażam sobie działać bez programu antywirusowego. Szczególnie, że komputer to moje narzędzie pracy i często też loguje się do bankowości internetowej. Na razie korzystam z testowej wersji Arcabita i nie zauważyłam by komputer "zamulał", wykonał skanowanie, nawet znalazł 2 drobne insekty, które usunął bez większych problemów. Myślę, że jest godny polecenia.

cwanyLis
komentarz
komentarz

A mają może wersję na telefon? :D:D Wiesz może? :P 

Matylda2510
komentarz
komentarz

Z tego co wiem to jest wersja mobilna.

cwanyLis
komentarz
komentarz

Good. Coś by się przydało na tego mojego marnego Androida. :D 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.