x-kom hosting

GeForce 6800 XT - problem z podłączeniem do TV

dziabarka
utworzono
utworzono

Witam jakieś 2 lata temu kupiłem sobie Grafikę jak w temacie ale dopiero jakieś 2 tygodnie temu skusiłem sie na podłączenie do kompa telewizor.

Podczas podłączania zobaczyłem że obraz przeskoczył na TV (opcja klonowanie) po czym wyłączyłem. jakieś 2 dni temu chciałem obejrzeć film za pośrednictwem Tv i okazało sie że nie ma przerzuconego obrazu z kompa na telewizor :/

Dodam że przy tych GeForcach jest gniazdo TV-out 9-pinowe a w zestawie dostałem adapter z 9 pinów na normalne smilies/smile.gif kabel do TV sprawdziłem u brata na starszej grafie i działał bez zarzutów. Pomyślałem że może adapter się spieprzył ale dziś załatwiłem sobie inny i ciągle to samo (nie ma obrazu).

Doradźcie co to może być czy grafa się pieprzy czy stery czy może jeszcze coś innego i jak sobie mam z tym poradzić ?

Kyren
komentarz
komentarz

no to sprobuj zainstalowac nowe stery

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.