x-kom hosting

Iphone 5S [1500~~]

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Macenobi ,
ishockyou7
komentarz
komentarz (edytowane)

Ten telefon jest z UK, jak mi sie zwali cos i oddam na gwarancje to mi chinszczyzne powkladaja..

 

UP,s : Zapomnialem dodac ze bardzo mi sie kolor Space Grey podoba :(


a moze ten? 

http://allegro.pl/nowy-iphone-5s-sklep-media-markt-gwarancja-wawa-i5710701032.html

 

Chcialbym wkoncu cos kupic :D

 

 

Raczej wątpię, jeśli masz gwarancję od Apple. Sam kupuje tylko telefonu w UK i gwarancja Apple obejmuje całą EU.

 

Ten co podałeś wydaje się ok

  • Dobra wypowiedź 1

Dymon007
komentarz
komentarz

Moim zdaniem kupno iPhone 5s w wersji 16 gb to strzał w kolano jeżeli chcesz mieć więcej aplikacji i zdjęć, znam 3 osoby które mają wersję 5s 16 gb i teraz dokupują chmurę bo zdjęcia się nie mieszczą, ja sam dwa dni temu kupiłem nowy iphone 6 64gb za 2650 zł, mogłem kupić za 2200 nowy 6 16 gb ale tak jak pisałem lepiej dopłacić 450 zł i mieć prawie 4 razy więcej pamięci. Minimum 32 gb w 5s.

  • Dobra wypowiedź 1
  • 2 tygodnie później...
  • Rekomendowana odpowiedź
Macenobi
komentarz
komentarz (edytowane)

Dobra kupilem wkoncu galaxy s6 xD.

 

Moja xperia m2 niestety upadla i pajeczynka :/ . Szyba juz w drodze do mnie, jak poskladam moge sprzedac :).

Dziekuje wszystkim za udzielanie sie w tym temacie i za informacje na temat ip5s. 

Pozdrawiam i zycze udanego weekendu

ishockyou7
komentarz
komentarz

 świetny wybór i na pewno lepszy jak 5s  :)!

  • Dobra wypowiedź 1
Macenobi
komentarz
komentarz

Dopiero uzywam go 4h ale mysle ze raczej niechcialbym Iosa. ;D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.