x-kom hosting

Jaki monitor do gier ?

Al99
utworzono
utworzono

Witam wszystkich,

mam pytanie:

Wkrótce zamierzam zakupić nowy komputer ale w tej chwili największy dylemat mam z wyborem monitora...

Komputera będę używał głównie do GIER, filmów i internetu ( w tej kolejności :) ),

a zależy mi też na takim, który nie psuje oczu.

Jeśli chodzi o rozmiar zastanawiam się nad 22' lub 19',

ale czy powinien być on zwykły (kwadratowy) czy panoramiczny ??

Widzicie, chodzi też o to, że nie chcę, żeby na nieco starszych grach ekran był nienaturalnie rozszerzony, żebym potem musiał go zmieniać przy nowszysch grach, przy filmach, przy oknie explorera itd. I dlatego obawiam się Panoramy

Na cały komputer z monitorem - 3200 PLN.

Na monitor 800 - 1000 PLN

Będę bardzo wdzięczny za pomoc

Pozdrawiam

jaro154
komentarz
komentarz

Hmm.. Panoramiczny??? A jaką masz kartę??? Jeśli słaba, to nie ma co brac bo i po co. Ja bym polecał (jeśli chcesz panoramę)ten : LCD 22" iiyama ProLite E2202WSV-B1 (jak poszukasz to poniżej 1000zł) Monitor niczego sobie i gwarancja 0 bad pixeli. A jeśli chcesz coś tańszego i mniejszego 19' to polecam tego BenQ FP93GP. Sam go mam i jestem zadowolony. Wszystko zależy od ciebie. Co wybierzesz to będziesz miał ja osobiście polecam panoramę.

Al99
komentarz
komentarz

A jaką kartę polecacie do Panoramy ?

mis456
komentarz
komentarz

Zależy ile masz pieniędzy

SleepWell
komentarz
komentarz

Dla graczy oraz do zastosowań multimedialnych polecam panoramiczne monitory o przekątnych obrazu od 19 do 22 cali. Rozdzielczość do 1680 x 1050 pikseli oraz panoramiczny ekran, powinien każdego zadowolić ;) Warto wybierać monitory ze złączami DVI, ze względu na dużo lepszy sygnał obrazu niż ze złącza D-Sub.

Al99
komentarz
komentarz

Chodzi o to, że kupuję NOWY komputer i nie wiem co wybierać :((

ostoyyya
komentarz
komentarz

Jak nowy komputer to bierz panoramie 20cali albo 22cale ( wielkosc cali wg wlasnego uznania - zalezy jak daleko bedziesz od monitora siedziec )

bo wiele osob mowi 22 cale bierz, a skad moga wiedziec czy np nie bedziesz miec monitora okolo 80cm przed oczetami jesli nie mniej.

Polecam Samsunga, od zawsze kupuje monitory tej firmy i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli, a troszke monitorkow mialem.

Wiele osbo siedzi przy TV21cali oddalonych o 3m i mowia ze duzy jest ekran w M jak Milosc :P.

Al99
komentarz
komentarz

Tyle, że ja bede pewnie 1 m siedział i na co mi panorama 22 ?? :(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.