x-kom hosting

Socket 1150 różnica Socket 1151

HasztagRudy
utworzono
utworzono

Witam, składam komputer i chcę kupić procesor i7670k, ale pisze na stronie producenta Intela, że procesor jest na Socke'cie 1151,a moja płyta, to Gigabyte Z97P-D3, która jest na Socke'cie 1150 i nie wiem, czy coś się różni, bo ta jedynka może mieć wielkie znaczenie. Kupie procesor i on mi nie będzie czytał, a więc chcę się Was zapytać, czy to ma jakieś znaczenie. Pozdrawiam. 

Gość
komentarz
komentarz

sprobuj z te jedynka co napisales i powinno dzialac

rafalluz
komentarz
komentarz

Procesory socket 1151 nie są kompatybilne z płytami socket 1150.

Youki
komentarz
komentarz

pić procesor i7670k

Takiego procesora nie ma, chyba, że Intel przysłał Ci już coś z 7 generacji :E

Chodzi Ci o I7 6700K ? 

 

LGA 1151 jest niekompatybilny z LGA 1150. Do Twojej płyty głównej jedynie I7 4790K 

HasztagRudy
komentarz
komentarz

Ta :P Mój błąd. 
Dobra, dziękuje za odpowiedzi. 
Jeszcze jedno, mam kilka pytań, do osoby która by mi pomogła. Chciałbym porozmawiać najlepiej przez TS'a, albo jeżeli ktoś nie ma, to mogę zainstalować Skype. Potrzebuje popytać się w sprawie procesora, pamięci ram, chłodzenia na procesor, płyty głównej i karty graficznej. Jeżeli jest ktoś chętny, to niech napisze pod tym tematem. Dziękuje. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.