x-kom hosting

Problem z programem steam

Kubsonix
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Ostatnio ustawiłęm sobie na steam blokade na kod z mobilnego tokenu który jest w aplikacji steam wszystko ładnie ale niedawno zrobiłem wielki reset telefonu. Chciałem wejść na steam na komórce loguje się i wyskakuje mi ''Jako dodatkowy środek bezpieczeństwa na twoim koncie masz wprowadzić aktualny kod z aplikacji na twoim telefonie.'' Strasznie to jest dziwne bo jak mam niby wejść jak na kompie i na telefonie wyskakuje to samo brawa.gif Prosze o pomoc
ODPOWIE KTOŚ? ile mam czekać 200 dni 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Poszukaj pomocy na forum Steam, ale obawiam się, że będziesz musiał napisać do supportu Steam. Zanim założysz jakieś zabezpieczenie, zastanów się następnym razem. Mocne hasło w 99% przypadkach to wystarczające zabezpieczenie, tylko nie zapomnij sobie je gdzieś zapisać na kartce.

Kubsonix
komentarz
komentarz

Poszukaj pomocy na forum Steam, ale obawiam się, że będziesz musiał napisać do supportu Steam. Zanim założysz jakieś zabezpieczenie, zastanów się następnym razem. Mocne hasło w 99% przypadkach to wystarczające zabezpieczenie, tylko nie zapomnij sobie je gdzieś zapisać na kartce.

Na kartce ? ja mam jedno hasło przez 8  lat już i ma je w głowie na pamięc i ma z 15 znaków Właśnie widze że support pozostaje 

Gość
komentarz
komentarz

ja stracilem poltorej miesiaca temu konto, zero odzewu nie namawiam lecz od tamtej pory sciagam gry bo mialem wykupione sporo gier i sie bardzo zawiodlem...

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)
Na kartce ? ja mam jedno hasło przez 8  lat już i ma je w głowie na pamięc i ma z 15 znaków Właśnie widze że support pozostaje

Jeśli mówisz, że miałeś tak świetne hasło, to czemu cudowałeś z tym:

Ostatnio ustawiłęm sobie na steam blokade na kod z mobilnego tokenu który jest w aplikacji steam

 

Poza tym, czego oczekujesz ? Że teraz ktoś będzie łamał zabezpieczenia Steam by odblokować ci konto ? Przez twoją własną nie uwagę rolę się odwróciły, teraz musisz samemu złamać zabezpieczenia które stworzyłeś.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.