x-kom hosting

Jaki monitor wybrać?

Dejvid
utworzono
utworzono

Siemka.

Mam do wydania 1000 zł na monitor, ale kompletnie niewiem jaki wybrać. Ma być do gier więc się tak zastanawiałem czy brać panoramę. Zastanawiam się również ile cali. Chciałbym jakiś 22 cale, ale nie wiem czy dobry wybór. Doradźcie jaki monitor kupić i czy 22 czy mniej cali no i panorame czy nie. Tak do 1000zł.

Z góry thx za odpowiedzi.

Pozdrowiam :)

Weacky
komentarz
komentarz

ja doradzam panoramę a to czy 22" czy 19" uzależniłbym od możliwości twojej karty graficznej. Tzn. jeśli potrafi ona wyświetlić obraz w nominalnej rozdzielczości monitora 22" to brałbym 22". Zawsze to lepsze efekty wizualne.

chcesz jakieś porady co do konkretnego modelu monitora czy już masz upatrzone i tylko chciałeś pozyskać opinię czy panorama czy standard czy 19" czy 22"?

Dejvid
komentarz
komentarz

Chciałbym, abyście podali konkretny model.A co do karty to nie mam pojęcia czy potrafi wyświetlać przy 22". Karta jaką mam to GeForce 8600GT Palit Sonic+ 256mb.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.