x-kom hosting

Który monitor LCD 17' mam wybrać? Pilne!

kresiaczek
utworzono
utworzono

Witam wszystkich! ;)

Mam wielki dylemat, bo nie wiem który monitor wybrać. Zainteresowałem się trzema modelami, proszę o podanie plusów i minusów oraz który z nich jest najlepszy. Monitora używam codziennie po kilka godzin, służyć ma do wszystkigo (gier, filmów, rozrywki itp.). Interesują mnie tylko i wyłącznie monitory 17'. Oto te trzy modele (jeśli znacie jakieś dobre w podobnej cenie to napiszcie coś o nich):

-Gateway 1760 DVI

-LG Flatron L1753S-SF

-LG Flatron L1753S

Mam jeszcze dwa pytania:

1. Czym różni się drugi monitor od trzeciego?

2. Co to jest DVI i do czego służy i w czym jest przydatne?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

astrorek
komentarz
komentarz

Polecam BenQ.

PS. Czemu nie chcesz większego?

karV
komentarz
komentarz

bo najwyraźniej kolega ma bardzo ograniczony budżet, skoro wybiera w takich monitorach

DVI to sposób połączenia monitora z komputerem, tak samo jak D-SUB, z tym, że DVI jest nowszy i teoretycznie lepszy, co za tym idzie, starsze karty nie posiadają takiego wyjścia

nie znalazłem różnic między wersją s i s-sf

kresiaczek
komentarz
komentarz

Aha dzięki. A wypowiadajcie się na temat tych monitorów ;) A ten BenQ to jaki model, możesz dać link.

Większego nie potrzebuję, 17" mi wystarczy, poza tym nie dam więcej kaski na monitor niż te 600zł, bo resztę wolę przeznaczyć na coś innego, a i jeszcze jedno mam mało miejsca na biurku. Pozdro

Weacky
komentarz
komentarz

Ja ci polecam panoramę ale 19". Nie opłaca się kupować obecnie 17"

http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/209473

Jest to LG L196WTQ-SF

co prawda przewyższa on granicę max 600zł, jednak ja bym wolał dołożyć te parę zł i mieć dobrą i wygodną 19"

Co ty na to?

karV
komentarz
komentarz

zgadza się, w chwili obecnej nie bardzo opłaca się brać 17, ale skoro 600zł to absolutne maximum

a co do tego L1753S to sam posiadam L1752S i jest w zupełności wystarczający na domowe użytkowanie, działa juz ponad rok i nie mam zastrzeżeń, jeżeli nie uda ci się doskładać to czegoś większego, to wydaje mi się to być trafiony wybór

kresiaczek
komentarz
komentarz

Mogę wydać więcej, ale mi 17" w zupełności wystarczy, a poza tym szkoda mi kasy bo chce jeszcze procesor i kartę graficzną oraz RAM dokupić. A panoramy mi nie odpowiadają ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.