x-kom hosting

Tails - Parę pytań

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: MasterYoghourt ,
Gość
utworzono
utworzono

Mam parę pytań odnośnie systemu Tails.

1. Czytałem w internecie nt. prywatności w Torze i Tails, jednak nadal nie jestem pewien jednego - otóż mam internet w domu dzielony na parę osób, tzn. nie tylko ja z niego korzystam, więc czy przeglądając internet za pomocą Tora w Tails nie zdradzę się przez to że inne osoby z mojego domu  korzystają ze zwykłej przeglądarki? Tzn. Gdy natrafię na zhakowany Tor Exit Node to czy inne komputery podłączone do mojego wi-fi nie będą w żaden sposób zagrożone?

2. Czy istnieją bezpieczniejsze metody przeglądania deepwebu od Tora połączonego z Tails?

3. Czy jest coś jeszcze co mogę zrobić podczas korzystania z Tora w Tails aby być bezpieczniejszym np. zawszę odpinam dysk dla pewności, że nikt mi zdalnie nie zhackuje komputera podczas używania Tora.

Mam nadzieję, że odpowie mi tutaj osoba obeznana w tych tematach :)

  • Rekomendowana odpowiedź
MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Drąż temat tutaj:

http://hack.pl/forum/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.