x-kom hosting

Karta i monitor - wasze opinie

Shatii
utworzono
utworzono

Witam!

Zostałem tutaj skierowany, a więc piszę :P

Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o takim monitorze MONITOR ASUS 19" LCD VW192S i o takiej karcie graficznej ASUS ATI Radeon HD2600XT 256MB DDR3/128bit TV/DVI PCI-E. Rodzice kupili mi kompa (w tym wyżej wymienione części), a ja jestem w tym zielony i zastanawiam się czy to jest dobre.

Jak coś źle napisałem to sorrki.

P.S. Możecie również napisać o jakiś ciekawych funkcjach monitora ;)

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Na monitorach się nie znam, więc wypowiem się na temat karty - dałoby się kupić bardziej opłacalną, ale pod względem wydajności zła nie jest ;) W porównaniu do innych konfiguracji kupowanych przez co niektórych rodziców to powiedziałbym wręcz, że rewelacja :D

Shatii
komentarz
komentarz

Może ktoś jeszcze się wypowie :)

P.S. Mam zamiar kupić Tunner TV (nie wiem czy to dobry dział na te pytanie) i zwracam się do was z pytaniem jak to działa? I jakie telewizje odbiera?

Gość
komentarz
komentarz

Karta niezła, choć ja osobiście wybrałbym 2600 Pro Sonic - jest b. opłacalna

FrogsterPL
komentarz
komentarz

:P+pią, 08 lut 2008 - 13:10-->

CYTAT(Ja :P @ pią, 08 lut 2008 - 13:10)
2600 Pro Sonic - jest b. opłacalna

Dodam, że firmy Palit, co by ludzie nie myśleli, że każdy producent oferuje wersje Sonic.

Ale ten Palit jest raczej dla tych, którzy lubią sprzęt podkręcać, jeśli się nie podkręca, to XT będzie zdecydowanie lepszy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.