x-kom hosting

Problem z internet explorer

Exchilled123
utworzono
utworzono

Witam wszystkich , ostatnio próbowałem otworzyć przeglądarke internet explorep po czym wyskakuje mi błąd i raport .. zdjęcie w załączniku . Proszę o szybką pomoc.

Pattom
komentarz
komentarz

Polecam ci zainstalowanie innej mozliwej przegladarki chrome mozilla itd.Wg mnie explorer to najwieksze g.....

Zayfi
komentarz
komentarz
Polecam ci zainstalowanie innej mozliwej przegladarki chrome mozilla itd.Wg mnie explorer to najwieksze g.....

 

Polecam nie zabierać głosu jak sie nie ma pojecia.

 

Odpalisz Internet Explorer jak zainstalujesz wersje nr 8.

Gość
komentarz
komentarz

Internet Explorer w wersji nawet 8 to też dziadostwo.

Zdecydowana większość stron ładuje się tylko w trybie zgodności przez co trwa to długo.

Mam u znajomych XP i właśnie IE8 ale korzystają z Chrome a nie IE.

Żeby nie było sam korzystam w 99% z IE11 którego uważam za bardzo dobrą przeglądarke.

Jednak niektóre strony na nim źle działają np.Onet, Interia i choćby to forum, otwiera się dobrze ale nie działa kopiuj/wklej a to już dyskwalifikuje go.

Zayfi
komentarz
komentarz

Internet Explorer w wersji nawet 8 to też dziadostwo.

Zdecydowana większość stron ładuje się tylko w trybie zgodności przez co trwa to długo.

 

Na xp nic wiecej nie wejdzie. Nie masz pojęcia to nie komentuj.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja w/g Ciebie nie mam pojęcia a Tobie brak elementarnej kultury bo wiedzę masz ogromna ale to nie wszystko.

To że na XP to maks. IE8 to wiem od zawsze nie musisz mnie w cyniczny sposób pouczać.

Edytowane przez nowy1986
Zayfi
komentarz
komentarz

a Tobie brak elementarnej kultury bo wiedzę masz ogromna ale to nie wszystko.

To że na XP to maks. IE8 to wiem od zawsze nie musisz mnie w cyniczny sposób pouczać.

 

o kulturze wypowiedzi przemilczę ten wątek. Skoro wiesz, że na XP to max. co można zainstalować, po co strzępisz jęzor geniuszu?

Temat dotyczy XP i nic więcej nie wymyślisz.

  • 2 tygodnie później...
Exchilled123
komentarz
komentarz

Ogolnie to nie moge w ogóle odpalic explorera .. poniewaz wyskakuje mi ten bląd , przez administratora na kompie tez . Mam problem z tym ze chce zainstalowac sobie gre ktora wymaga tej przegladarki a jak ustawiam np. Crome za glowna to dalej to somo :(

Gość
komentarz
komentarz

Zainstalowałeś w końcu IE8 czy nie bo nic nie wynika z twojego postu.

Musisz mieć IE8 i tyle, inna sprawa że przeglądać na nim net to mordęga.

r102
komentarz
komentarz

Zajfuś, ja mam dla ciebie radę - zostań cenzorem. Łapniesz nożyczki /no może myszkę/ i będziesz ciął i kasował

wedle upodobania. I wysyłał wiadomości "zamilcz amebo, tom ja napisał Wielki Zajfi"

Zayfi
komentarz
komentarz (edytowane)

Zajfuś, ja mam dla ciebie radę - zostań cenzorem. Łapniesz nożyczki /no może myszkę/ i będziesz ciął i kasował

wedle upodobania. I wysyłał wiadomości "zamilcz amebo, tom ja napisał Wielki Zajfi"

 

Mam dla ciebie Trolu inną propozycję. Pisz na temat i nie spamuj.

Edytowane przez Zayfi

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.