x-kom hosting

Spore problemy z Sony Vegas

Marek96
utworzono
utworzono

Witam.

OD ostatniego czasu borykam się z wieloma problemami w Sony Vegas.

Otrzymałem materiały w jakośći Full HD z rozszerzeniem .mp4

Po zmontowaniu całości nie mogę przerenderowac filmu, częsciowy pre rendering także nic nie daje!

Kominukat "PC is low on memory[...]" Jedynm słowem system wysiada, dopóki nie wyłączę Vegasa.

Pobrałem programik Rainmeter, okazuje się, że brakuje mi "SWAP" cokolwiek to jest, nie mam pojęcia jak to powiększyć, gdzieś czytałem, że jest to miejsce na dysku twardym !!

Co więcej, ustawienia większej ilośći ramu w sekcji "Ram preview z 200 mb na 5 GB nie przynosi żadnych efektów!

Głośno krzyczę, pomocy! :D

Przy materiałach niskiej jakości oczywiście mowa tu o plikach video, wszystko idzie sprawnie, a profil renderingu nie ma żadnego znaczenia!

Help me! :) Proszę
 

  • 3 tygodnie później...

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Swap, czyli plik wymiany ustawiasz tutaj: Panel Sterowania > System > Zaawansowane ustawienia systemu > Zaawansowane > Wydajność/Ustawienia > Zaawansowane > Pamięć wirtualna/Zmień >

 

Ustaw sobie tutaj stałą wartość, czyli jednakową początkową i maksymalną w wysokości powiedzmy 3000 MB, na partycji na której masz sporo miejsca. Naciśnij ustaw.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.