x-kom hosting

Laptop wysyła pakiety nawet jak nie korzystam z internetu

zrtvals
utworzono
utworzono

Witam, mój laptop wysyła pakiety nawet jak nic na nim nie robie tylko stoi sobie bezczynnie. Od razu po włączeniu mam nabite 20 pakietów wysłanych i 5 odebranych. Póżniej co jakiś czas nabija mi po 2-5 pakietów wysłanych mniej więcej co 20 - 40 sekund. Czy to jest normalne? Dodam że wszelkie aktualizacje automatyczne mam powyłączane i nie mam antywirusa który mógłby ewentualnie ściągać aktualizacje  bo system świeżo postawiony. Wirusów raczej nie mam bo wszystki programy zainstalowane z płyt a sterowniki ze strony hp. Mój system to windows xp Pro.

Gość
komentarz
komentarz

Skoro aktualizacje masz wyłączone i nie masz antywirusa to skąd wiesz że nie masz wirusów.

Włącz i zainstaluj wszystkie poprawki Windowsa zainstaluj antywirusa.

Co wysyła pakiety, może klient uTorrent nawet jak nic nie robisz na kompie i tak wysyła dane z niego.

zrtvals
komentarz
komentarz

Nie mam uTorrenta. Wszystkie apki zainstalowane z orginalnych płyt. Wszytkie aktualizacje zainstalowane a dysk przeskanowany avastem, który nic nie wykrył. Gdy w cmd  wpisze netstat nic się nie łączy. Moze to są pakiety podtrzmujące połączenie z ruterem?

Pattom
komentarz
komentarz

1 pakiet to chyba 1mb (moge sie mylic:))

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.