x-kom hosting

render

xsajfer50x
utworzono
utworzono

Witam mam pytanie dotyczące renderingu w Sony Vegas 13 a mianowicie mam procesor Intel CORE I5 4690 i jak chcę renderować film FULL HD w 30FPS 23 minutowy to renderuje go ok 1h 10min a kolega ma Intel Core i5-4570 jemu renderuje tyle co trwa film plus 5-10min dodatkowo czyli 23min film w FULL HD 30FPS renderuje jemu ok 28-33 minut ktoś wie czemu mi tak długo renderuje? Oczywiście ustawienia w vegasie są takie same

Eikichi
komentarz
komentarz

Zależy co renderujesz, jeśli masz film i dodajesz do niego powiedzmy napisy a potem renderujesz w ten sam format to leci szybko, ale kiedy dochodzi kompresja lub tych efektów dodanych jest dużo czas renderingu się zwiększa.

xsajfer50x
komentarz
komentarz

nie nic nie dodaje bo to jest let's play tylko wrzucam i renderuje

Eikichi
komentarz
komentarz

A czym nagrywasz w jakim formacie i potem w co, to eksportujesz?

 

Jak masz film avi lossless i eksportujesz również w avi lossless to praktycznie leci 1:1, ale jak już wybierasz Avi -> H.264 to czas się wydłuża i dodatkowo zależy od ustawień.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.