x-kom hosting

Pytanie dotyczące instalacji systemów

BartezKinght
utworzono
utworzono

Witam, mam pytanie. Na początek aby zobrazować moją sytuację, to ją opiszę. Więc. Mam dwa dyski, nr 1 i nr 2.

Na nr 1 mam aktualnie windowsa, i programy, na nr 2 gry, filmy itp. Dysk numer 1 muszę wyczyścić i komuś wysłać. W miejsce dysku nr 1 chce kupić nowy, dysk ssd, i na nim postawić windowsa. Jednak dysk nr 1 muszę wysłać teraz, a nowy dysk będę miał dopiero za kilka dni. I teraz wpadłem na taki pomysł aby pobrać sobie jakąś zwykłą wersję linuxa  wraz z desktopem żeby można było normalnie internet przeglądać ale wersji portable na pendriva. I zakładając, że będę mieć tego linuxa wraz z dyskiem, na którym nie będzie nic, w sumie to tylko muzyka i zdjęcia( bo to jedyne co zostawiam ), to czy z pozycji tego linuxa będę mógł zainstalować windowsa 10 na kompletnie nowy dysk ssd bez bootowalnego pendriva/płyty? 

Youki
komentarz
komentarz

to czy z pozycji tego linuxa będę mógł zainstalować windowsa 10

Raczej nie, ale możesz zrobić u kogoś bootowalnego pendrive z systemem

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.