x-kom hosting

Dziwna temperatura, resetowanie sie komputera

davin@op.pl
utworzono
utworzono

Czesc,

Kiedy bawie sie w podkrecanie niesamowice rosnie mi temp. (do ok 114) (podkreslona na czerwono) i po niedlugim czasie resetuje sie komputer. coz to jest za dziwne "temp" bez numerka i skad takie niewiarygodne temparatury? Specjalnei probowalem "wymacac" gdzie to tak sie grzeje i nic :)

druga rzecz jest taka ze mam zasilacz 350W fortrona, czym by sie obiawialy braki w mocy?

http://i32.tinypic.com/2cdbg5c.jpg

Pozdrawiam :)

grubys
komentarz
komentarz

Bardzo prawdopodobne że właśnei masz słaby zasilacz i nei daje rady ,a co do temperatury to jakie masz chlodzenie?

pozdro

davin@op.pl
komentarz
komentarz

wiatrak 12 z przodu, ssący ;)

wiatrak 12 z tylu wyciagajacy

scythe mugen na procku (takze temp w stresie do ok. 45 dochodzi i tak sie trzyma)

a na nf firmowy wiatraczek msi.

co do zasilacza to niby napiecia nei wariuja, ale tez nie wiem czy zawsze musza ;)

agresja
komentarz
komentarz

Podaj cały konfig sprzętu.

Gość
komentarz
komentarz

Nie wierz SpeedFanowi , kłamie sprawdz w biosie lepiej temperatury , być może ram za dużo mhz dostaje przy oc proca

davin@op.pl
komentarz
komentarz
Podaj cały konfig sprzętu.
P4 pres 3.0Msi i865pe neo2 sfortron 350wrad 9800xt1024 a data pc3200 + 256 hynix 3200co do speedfana, to z tych temp. na rysunku to tylko dwie pierwsze sa w biosie pokazane, nb i prockaa jesli chodzi o ramy to nic metoda dotykowa nie wyczulem :)

Edit:

temp w speedfanie skacze z 50 do 114 w momecie ustawienia w biosie Pat'a ze slow na ultra turbo. Bez oc nie widac aby dawalo to jakies negatywne efekty. NB ma caly czas 36 i procek podobnie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.