x-kom hosting

Tablet Do 400 Zł co wybrać ?

TopQuality
utworzono
utworzono

Witam wszystkich

Z racji takiej ze będzie to mój pierwszy tablet szukam pomocy w wyborze na forum więc nie oczekuje cudów i wodotrysków za cenę jaką mogę poświęcić czyli 400 zł myślę że najlepsza opcją będzie tablet z Androidem a dokładniej to szukam czegoś do przeglądania internetu + co jakiś czas zobaczenie jakiegoś filmu i do Youtube czy też jakiś stream na Twitch od czasu do czasu też bym sobie pograł w jakąś mniej wymagająca grę
Nie potrzebuje w tablecie 3g czy LTE tablet będzie tylko użytkowany w domu przez wifi zależy mi na płynnym działaniu tabletu bez przycięć z długo trzymająca bateria + jeszcze jeden aspekt czy w tej cenie dostane jakiś tablet z wyjściem MHL ? Ponieważ mam monitor do którego mogę podłączyć tablet przez MHL ale to nie jest priorytet bardziej zależy mi na trwałym tablecie z długo trzymającą baterią MHL by był tylko miłym dodatkiem
Każda propozycja będzie mile widziana

Pozdrawiam

Youki
komentarz
komentarz

W tej cenie raczej nie.

 

Nówka czy używka także może być ? 

TopQuality
komentarz
komentarz

Raczej zależy mi na nowym tablecie

A co sądzicie o tych 2 tabletach który z nich jest lepszy bo ich cena jest taka sama 399 zł

[url="http://www.komputronik.pl/product/243721/Elektronika/Laptopy_Tablety/DELL_Venue_7_3740_czarny.html?utm_source=Ceneo&utm_medium=link&utm_campaign=NiePromo"]DELL Venue 7 (3740)[/url]

[url="http://www.komputronik.pl/product/241686/Elektronika/Laptopy_Tablety/Lenovo_A3300_A7_30_3G_59_426079_czarny.html?utm_source=Ceneo&utm_medium=link&utm_campaign=NiePromo"]Lenovo A3300 A7-30[/url]

Youki
komentarz
komentarz

Skoro tylko do Wi-Fi to możesz brać Dell'a, ma lepszy ekran i powinien dłużej na baterii wytrzymać

TopQuality
komentarz
komentarz

Skoro tylko do Wi-Fi to możesz brać Dell'a, ma lepszy ekran i powinien dłużej na baterii wytrzymać

Dzięki Youki a od siebie co byś polecił ? Czy może poczekać z zakupem i dołożyć za jakiś czas chociaż te 100 zł więcej będzie jakaś duża różnica między czymś za 400 zł a czymś za 500 zł ? 

Youki
komentarz
komentarz

W tej cenie to chyba już podałeś sensowniejsze propozycję. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.