x-kom hosting

Niedrogie WC - może być?

astrorek
utworzono
utworzono

Co sądzicie o tym chłodzeniu wodnym?

http://www.allegro.pl/item306542593_zestaw...7_dni_u600.html

I jak ono padnie, lub się "wyleje", to czy mi zwrócą pieniądze?

Sonido
komentarz
komentarz

Tandetnie to wygląda. Ja bym nie kupował. To już lepiej dołożyć i wziąć TT Big Water.

Sonido
komentarz
komentarz

To jednej i tej samej firmy. Różniące się tylko wydajnością. Nie znam produktów tej marki, więc nic więcej nie mogę powiedzieć. Najlepiej jakbyś zagadał z którymś z użytkowników tych chłodzeń, bo nie wiadomo jak z chłodzeniem samego procka itd. oraz czy WC spełnia w pełni swoją funkcję i np. nie przecieka.

Moim zdaniem lepiej w ciemno nie brać i jeżeli już kupować to dobrych i sprawdzonych firm.

Fallen
komentarz
komentarz

Lepiej za ta kase wlasny układzik zbudować... na lepszym bloku i jakiejs nagrzewnicy z auta :) bedzie duzo lepsza wydajnosc no i pompke 650l/h a nie 350...

nokia
komentarz
komentarz

Taki Thermaltake BigWater jest duż lepszy;)

Ale niestety droższy;/

Proponuję zastosować się do rady Fallena; lub dołożyć do lepszego;)

astrorek
komentarz
komentarz

Fallen, to podaj przykład chłodzenia do CPU, tylko normalnie, bez nagrzewnicy z auta, tak do 300, choć najlepiej mniej.

Sonido
komentarz
komentarz

Za mniej niż 300 pln nie kupisz dobrej "wody". Najlepiej złożyć zestaw samemu z pojedynczych częsci, bloków, rezerwuaza, radiatora itp. ale to i tak wyjdzie więcej niż 3 stówy. Masz pełno części na allegro - popatrz. http://allegro.pl/48905_czesci.html?order=t&view=gtext

A jak już aż tak się napaliłeś na te wodne, to zagadaj z Black_Tiger'em...napewno Ci pomoże i doradzi co i jak, ale szczerze Ci mówię, jeżeli chcesz wydać 300 PLN to kup se lepiej porządny wentyl na proca, pokroju Zalmana 9500 albo 9700.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.