x-kom hosting

"Folder używany w innym programie"

cina
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam 

 

Mam zainstalowany Windows 7 Home Premium z SP1 32-bit. Nie raz już instalowałem na różnych komputerach różne wersji Windowsa i nie miałem jeszcze takiego problemu.

 

Loguje się zawsze na konto administratora, jest to zresztą jedyne konto na tym komputerze.

 

Chodzi o to że nie mogę zmienić nazwy folderu, wyskakuje komunikat że " Nie można ukończyć akcji, ponieważ plik lub folder jest otwarty w innym programie" , co jest nieprawdą.

 

Jeśli wejdę przez Komputer -> dysk -> folder to bez problemów mogę zmienić nazwę.

Problem jest gdy wchodzę przez sieć, mimo pełnego dostępu, czasem tylko się uda zmienić nazwę folderu. Generalnie się to nie udaje. W drugą stronę jeśli chcę z mojego komputera na inny w sieci i coś zrobić np. zmienić nazwę folderu to działa.

 

Wchodząc na swój dysk, z tego samego komputera, ale przez SIEĆ -> dysk -> folder też wyskakuje komunikat że nie można zmienić nazwy bo jest używany w innym programie 

 

Gdzie szukać problemu ?

  • Dobra wypowiedź 1

Xdeas
komentarz
komentarz

Mam dla ciebie 2 sposoby

 

pierwszy - Użyj programu unlocker 1.9.2 http://www.dobreprogramy.pl/Unlocker,Program,Windows,12240.html

 

 

drugi - Zrób bootowalną plyte cd np.z systemem linux ubuntu i zmień nazwe za jego pomocą

cina
komentarz
komentarz

Mam dla ciebie 2 sposoby

 

pierwszy - Użyj programu unlocker 1.9.2 http://www.dobreprogramy.pl/Unlocker,Program,Windows,12240.html

 

 

drugi - Zrób bootowalną plyte cd np.z systemem linux ubuntu i zmień nazwe za jego pomocą

 

Dzięki. ale to raczej nie o to chodzi. Z poziomu komputera mogę zmienić nazwy, usunąć itd. Nie mogę tego zrobić po sieci mimo pełnych uprawnień i w tym jest problem

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.