x-kom hosting

"Buczenie" głośników

Hardc0re
utworzono
utworzono

Witam, mój problem polega na tym że moje głośniki po prostu buczą. Komputer jest ledwo słyszalny, monitor też ledwo słysze, a słychać tylko buczenie głośników, jest to tak irytujące że nie da się siedzieć przed komputerem, niezależnie od tego czy podgłosze czy ściszę buczą tak samo, czasem jak wejde np. na youtube to buczą głośniej a jak wroce na poprzednią stronę to buczą ciszej. Jak wyłącze komputer i pozostawie wszystko podpięte do prądu to głośniki nadal buczą. Czytałem gdzieś na necie że jakieś PC Beep trzeba zaznaczyć i ściszyć ale nie znalazłem tego. Ktoś wie jak zrobić żeby to tak nie buczało :) ?

szagus
komentarz
komentarz

Jakie to głośniki?

Sprawdź czy kable dociśnięte do końca.

Możliwe też, że to wina braku uziemienia w gniazdu, czasem to jest problem.

Hardc0re
komentarz
komentarz

http://4world.pl/categories/product/15/685/
Mocno dociskałem parę razy także raczej na pewno dobrze dociśnięte

Listwa gdzie podłączam głośniki jest na ziemi i się nie unosi.

Także nie wiem :/

szagus
komentarz
komentarz

Bardzo możliwe, że powodem buczenia jest cena tych głośników. Spróbuj podłączyć gdzieś indziej i zobacz czy tam buczą (choćby pod telefon). Jeśli tak to prawdopodobnie one tak mają.

Hardc0re
komentarz
komentarz

No tak, kupiłem je już chwile temu za grosze bo nie miałem a chciałem jakieś mieć, przy starym komputerze mi to nie przeszkadzało, może po prostu hałas komputera wtedy zagłuszał, bo teraz jest cichy i słyszę tylko te głośniki. Nawet jak odepne kabel od komputera to buczą, chodzi chyba o kabel który jest podłączony do prądu

szagus
komentarz
komentarz

Więc pewnie po prostu one już tak mają.

Hardc0re
komentarz
komentarz

Myślisz że jak kupie jakieś nowsze to problem zniknie ;) ?

szagus
komentarz
komentarz

Prawdopodobnie tak, ale na wszelki wypadek na Twoim miejscu sprawdziłbym wpierw jakieś inne głośniki / słuchawki czy nie buczą, żeby mieć 100% pewność.

Hardc0re
komentarz
komentarz

Też tak właśnie myślę, ale zrobie to jutro ;). Wydaje mi sie ze wystarczy kupić głośniki z samym podpięcem do komputera, bez podpinania do prądu. Bo buczą jak tylko podłącze do prądu :)

szagus
komentarz
komentarz

Głośniki muszą być podłączone do prądu, żeby dobrze grały. Głośniki nie wymagające tego to przeważnie szajs.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.