x-kom hosting

Utrata połączenia WIFI w laptopie

Damian1987
utworzono
utworzono

Witam wszystkich.

Posiadam laptop marki Acer Travelmate z systemem WidnowsXP. Problem z jakim się borykam wyglada tak, że laptop nie chce połączyć się z moją domową siecią wifi, natomiast do całkiem niedawna wszystko działało normalnie. Mieszkam w UK i moim dostawcą internetu jest SKY. Od razu uprzedzam, że połączyłem się już z pomocą techniczą i nie udało się tam rozwiązać mojego problemu. Poradzono mi skontaktować się z Microsoft, a jak wiadomo nie dostarczają oni już pomocy w zakresie XP od ponad roku. Adapter karty sieciowej jest w pełni sprawny - laptopa używam w pracy na codzień poprzez wifi i tam nie mam najmniejszego problemu. W domu mój PC, jak i dwa smartfony są połączone drogą wifi i nie mam z nimi żadnych kłopotów. Jedynie ten laptop utracił połączenie bezpowrotnie.

Kiedy usiłuję się połączyć poprzez dwuklik na nazwę mojej sieci system nawiązuje połączenie jednak po ponad pół minucie przestaje próbować i bez żadnego komunikatu laptop pozostaje nie połączony. Próbowałem już wymazać sieć i na nowo nawiązać połącznie, zrobiłem hard reset mojego routera, w ustawieniach routera próbowałem ręcznie przypisać porty (czyli z auto na 2,3,4 itd) i niestety...brak rezultatu. Dodam jeszcze, że laptop łączy się bezproblemowo z internetem poprzez kabel.

Jest to mój pierwszy post na tym formum, mam nadzieje, że umieszczam wątek we właściwym miejcu. Z gróy dziękuję za zaintersowanie się moją sprawą. Pozdrawiam!

  • 2 tygodnie później...

Damian1987
komentarz
komentarz

Nitk naprawdę nic nie pomoże ? :cisza:

Gość
komentarz
komentarz

zresetuj laptopa i napisz czy pomoglo

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.