x-kom hosting

[Rozwiązany]Pomysł na nowy dział

Czy korzystałbyś z działu GSM ?  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy korzysta?by? z dzia?u GSM ?

    • Tak
      8
    • Nie
      13
    • Czasem bym zagl?da?
      6


Gość
utworzono
utworzono

Tak jak w temacie , ostatnio w HP pojawiło się pare tematów dotyczących wyboru telefonu , no i wpadło mi do głowy że można by było zrobić dział w kategorii inte tematy , Telefonia Komórkowa , Telefony , możnabyłoby tam zamieszczać jakieś ciekawostki z GSM , możnabyłoby prosić o pomoc w wybortze telefonu , wiem zaraz mnie odniesiecie na jakieś specjalistyczne forum GSM , ale najczęsciej śa to fora o jednej marce która właśnie będzie polecana , widze że na naszym jest taki jkaby link który przekierowywuje na forum gsm , lecz mi chodzi tylko o jeden mały dział , dla użytkowników forumpc , gdzie jest to forum o komputerach , lecz ludzie są tak mili że aż chce rozmawiać się z nimi nie tylko o tym ;]

Zarov
komentarz
komentarz

Jest odnośnik do forum GSM więc coś takiego jest tutaj nam niepotrzebne.

Gość
komentarz
komentarz

To wiem , lecz Zarov , chodzi mi o to że na forumpc , znam was wiem kto poleci mi coś dobrego , kto się zna , tu chodzi o jeden dział , na forumpc są tak mili ludzie że chcę czasem pomóc nawet nie w sprawie komputerów , ostatnio pare osób już w HP się pytało o telefony , gdyby powstał taki dział to tam mogę pomagać , troche się znam ;] , według mnie taki dział by pomógł , zaszkodzić nie może , tak jak mamy dział o grafice , humorze czy muzyce tak i może być dział o GSM , prosiłbym także o wypowiedzenie się na ten temat zwykłego , szarego usera , co by o tym sądził

Tak samo chociażby mcickx miał porblerm z konfiguracją gg w telefonie (nawet nie wiem czy rozwiązany?) Napewno napisałby w GSM , taki dział według mnie by się przydał

danielek316
komentarz
komentarz
taki dział według mnie by się przydał

A według mnie to przesada. Przecież jak napiszesz w Innym Sprzęcie to każdy kto będzie wiedział to Ci pomoże

Prawie każda marka telefonu ma swoje forum, gdzie naprawdę są spece. Też mają tam reputacje ,więc wiesz czyich rad słuchać a kogo nie. Nowy dział chyba raczej nie jest potrzebny

;)

vegas044
komentarz
komentarz

Moim zdaniem to niezbyt dobry pomysł :obrazony: Ale to jest tylko moje zdanie a decyzję powinni podjąć administratorzy tego forum

Foq66
komentarz
komentarz

Moim zdaniem to dobry pomysl gdyby ktos z forumpc mial problem z telefonem albo z jego kupnem i chcialby szybka odpowiedz to by sie przydalo.

nokia
komentarz
komentarz

Ja już raz zwracałem się z takim pomysłem:)

Ale niestety nic z tego nie było;/

Myślę, ży by się przydał taki dział:)

Popek
komentarz
komentarz

Ja jestem za nie, no pomyślcie jeszcze dacie działy: robotyka, elektronika, pirotechnika. Albo wiele innych. Z resztą na forum.tweaks.pl dali taki dział i "biedne dzieci" nie umiały założyć tematu w sprawie simlocka i zaśmiecały tym shoutbox :/

Gość
komentarz
komentarz

PoPek ja myśle że na forumpc takich dzieci nie ma ? :> :D

Mi się wydaje że ten dział mógłby powstać chociażby na próbę i poźniej zadecydujemy czy zostaje czy nie (np. po miesiacu_

Zarov
komentarz
komentarz

To może jeszcze dział Sex i Dojrzewanie? Co Wy chcecie z tego forum zrobić forum wielotematyczne?

Gość
komentarz
komentarz

Zarov spokojnie.... My chcemy tylko na próbe , tak jak są działy Muzyka , Film czy HUmor dlaczego niemiałby powstać dział GSM , ale jak wy nie to no niee ;]

Popek
komentarz
komentarz
PoPek ja myśle że na forumpc takich dzieci nie ma ? :>

No nie dosłownie, mówiąc "dzieci" chodziło mi o inne określenie xD

Ale na próbe można wystawić

bizon11
komentarz
komentarz

Ja zastanawiam się na lekkim ograniczeniu liczby działów ;]

Pomysł jest trochę nie trafiony - multum pytań typu jaki telefon wybrać (coś takiego jak w zestawach komputerowych).

W wypadku pytań na temat telefonów proponuje przejść do specjalistycznego forum gdzie wszystko jest dużo lepiej wytłumaczone ;] np. forumgsm.pl :D Czy do for o danej marce telefonów

Kamik47
komentarz
komentarz

Nie, poniewaz jest do tego zaprzyjaznione forum www.ForumGSM.pl

Gość
komentarz
komentarz

Tak ale te forumgsm według mnie się tak nie rozwija jak forumpc , ale jak nie chcecie to trudno ja tylko pytam ;] i daje porpozycje

Saper
komentarz
komentarz

Moim zdaniem to dobry pomysł... w połowie.

Najlepiej zrobić w Hyde Parku Subforum dotyczące GSM ;)

Konsurk
komentarz
komentarz
Moim zdaniem to dobry pomysl gdyby ktos z forumpc mial problem z telefonem albo z jego kupnem i chcialby szybka odpowiedz to by sie przydalo.

To kliknie na odnośnik do ForumGSM.

Gość
komentarz
komentarz

Jestem na nie - właśnie dlatego, że w HP jest odnośnik do forum o telefonach.

  • 3 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

Wszyscy na nie i nie , a dział i tak powstał , dziękuje moderatorzy :*

naekana
komentarz
komentarz

Nie powstał dział. Utworzono jedynie subforum w dziale "inny sprzęt", po to by nie zaśmiecać działu "inne tematy" (który służy raczej luźnym rozmowom na tematy życiowe).

////

bizon11

Temat zakończony więc zamykam i dodaje tag

///

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.