x-kom hosting

Windows 10 - "zacina" sie klawiatura

dudilp
utworzono
utworzono

Witam,

mój problem polega na tym, że odkąd wgrałem windowsa 10 ( 4-5 dni) moja klawiatura często się rozłącza ( zacina ). Nigdy podczas gier , gdy np używam internetu często zwiesza sie na 15-20 s i po chwili działa dalej . Pobrałem sterowniki do klawiatury , klawiatura jest przewodowa ( nie usb ) jest to oryginalna od starego kompa . Problem nie leży w komputerze bo ten sie nie zacina . Jeśli komus potrzebne parametry podstawowe to : I5 4570 , gtx 770 , 8 gb ramu , plyta glowna to ASRock modelu nie moge teraz sprawdzic .. 

Prosze o pomoc

krzypuch
komentarz
komentarz

Witam.

 

Ja mam to samo. Klawiatura laptop. Problem pojawił się godzinę zainstalowaniu  Windows 10.

Wygląda jakby kursor się na sekundę zawieszał (podczas pisania) z częstotliwością co 2-3 sek i litery wstukane podczas tego zawieszenia się nie pojawiają. 

 

Ktoś ma jakiś pomysł?

 

Próbka: chciałem napisać Warszawa to stolica Polski, wyszło: "Waawa to stPolski"

 

Krzysiek

dudilp
komentarz
komentarz

Odinstalowanie całkowicie sterowników klawiatury i instalacja na nowo POMOGŁA lecz CZĘŚCIOWO. Nie zawiesza się już tak jak wcześniej . Choć miałem już 2 razy taki przypadek że się całkowicie rozłączyła i pomógł tylko reset kompa .. Ktoś wie co może być przyczyną?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.