x-kom hosting

Poszukuje testerów serwerów www.

sshd
utworzono
utworzono

Poszukuje testerów serwerów www.
Oferuję serwer www komercyjny na rok czasu o parametrach:

- 10 GB pojemności ( do uzgodnienia jak potrzeba na większe projekty )
- 100 GB transferu ( do uzgodnienia jak potrzeba na większe projekty )
- 4 wersje php
- Ruby on Rails
- autoinstalator 400 skryptów ( np: worldpress, presta shop )
- kopie zapasowe dostępne 4 dni wstecz
- panel cPanel PL
- serwery w polskiej serwerowni

Zapraszam do wejścia na link:
http://ggpro.pl/cart.php?a=add&pid=52
zamówić serwer i wybrać płatność roczną .
W kolejnym etapie podać kod rabatowy: GMLX30HDTS

To wszystko za darmo. Bez zobowiązań. Możesz zrezygnować w każdej chwili.

Co testujemy:
- load balancer
- własną chmurę
- rozproszony system plików

Będziemy wdzięczni za każde konto i użytkowanie jego. Dla najlepszych przygotowane będą upominki.

Administracje forum prosimy o wyrozumiałość za post. To nie jest spam, nie sprzedajemy niczego, poszukujemy testerów aby obciązyć nasze serwery.

  • Dobra wypowiedź 1

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Wiesz, świetna oferta ale....

Parametry jakie oferujesz są do wykorzystania dla profesjonalnej, komercyjnej strony. Nie sądzę, żeby ktoś z własnej woli tworzył witrynę, tylko po to, by za rok znikła.

 

Powiedzmy, że mam firmę, skorzystałem z twojej oferty, założyłem na twoim serwerze porządną stronkę ze sklepem. I teraz pytanie, mija darmowy rok, ile będę musiał płacić miesięcznie za hosting z parametrami które podałeś ?

sshd
komentarz
komentarz

Wszystkie ceny są na stronie głównej www.ggpro.pl , ale osoby testujące przed wygasaniem tych usług otrzymają stosowne kody rabatowe.

4pc
komentarz
komentarz

Hmmm... ale kto sugeruje, że strona ma zniknąć? Pytanie czy warto, bo konto z takimi parametrami to się poniżej setki w Polsce kupuje. Piszę oczywiście o porządnych firmach - nie no name.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

50 złotych za rok, według mnie nie drogo.

r102
komentarz
komentarz

Chyba autorze wątku nie za bardzo rozumiesz pojęcie słowa "tester"...

yqjaoret@imgof.com
komentarz
komentarz

Witam - czy Pańska oferta jest w 100% za darmo? I co z kodem który udostępnię? Nie chciałbym aby potem poszedł w świat :)

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Za darmo przez rok.

  • Dobra wypowiedź 1
WireBoot
komentarz
komentarz

Czy dajesz dostęp do shella? Jesli nie to nie ma co testować, nic z poziomu uzytkownika ciekawego zrobic nie mozna - zwykły shared..

mrowka10
komentarz
komentarz

Ja próbowałem się zalogować przez putty ale "shell access is not enabled on your account".

  • 2 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

50 zł ok, ale za jaki dokładnie pakiet. Kto już testuje? Jaka jest jakość tej usługi?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.