x-kom hosting

Wystąpił problem z aplikacją .exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty.

Szymon Szymanek
utworzono
utworzono

Witam

 

Gdy próbóję uruchomić jakąś aplikacje .exe wyskakuje mi taki oto błąd '' Wystąpił problem z aplikacją [przykładowo].exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty. ''

 

Komputer dostałem dziś i po instalacji gry wyskoczył ten oto błąd postawnowiłem zainstalować inną ale bez skutecznie i tak kilka razy , urządzenie jest z 2010 roku i ma system operacyjny Windows XP Professional na kilku innych forach próbowałem znaleść rozwiązanie , były próby plikiem exefix.reg - bezskuteczne jak widać.

 

Próbowałem odpalić gry bezpośrednio z '' C:\Program Files\Steam\steamapps\common\[Przykładowo] '' również bezskutecznie , znalazłem również na jednym z forum że może to być problem z brakiem DirectX ale owego DirectX'a zainstalowałem , również bezskutecznie .

 

Proszę o pomoc , będe wdzięczny , z góry przepraszam za jakieś możliwe błedy ponieważ to mój pierwszy post na forum . Pozdrawiam :zakuwa:

 

r102
komentarz
komentarz

Może ucieczka do przodu - instalacja win8.1, win10 - Bill dostarcza je w 90-dniowej wersji do wypróbowania za darmo  :cfaniak:

Szymon Szymanek
komentarz
komentarz

Można spróbować :D

Szymon Szymanek
komentarz
komentarz

Można spróbować :D


Instalacja Win 8.1 bezskuteczna

r102
komentarz
komentarz

Ale co to znaczy bezskuteczna. Czy się nie zainstalował czy takie same objawy jak w xp /? raczej dziwne by to było/.

Szymon Szymanek
komentarz
komentarz

nie udana instalacja , ale obawiam sie ze objawy pozostana bez zmian

Zayfi
komentarz
komentarz (edytowane)

nie ma upgradu z XP do wyższych systemow

r102
komentarz
komentarz

Aj zayfi. Ty tak na poważnie  -  że na komputerze z xp nie można zainstalować 90 dniowej wersji próbnej win8, win10 ?


nie udana instalacja , ale obawiam sie ze objawy pozostana bez zmian

 

Próbuj do skutku, ćwiczenie czyni mistrza.

Endisha
komentarz
komentarz

avgwdsvc.png

 

Od niedawna miałam podobny problem i ostatecznie przeinstalowałam system. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.