x-kom hosting

...partycja Recovery na DVD - prośba o pomoc

janekc
utworzono
utworzono

witam

...poszukuję programu (lub programów, o ile będzie potrzebnych kilka), który może mi z partycji systemowej, na której dograne są programy (sterowniki, kodeki, Office, inne), zrobić partycję Recovery (coś takiego jak jest na laptopach, gdzie dostaję się płytki z systemem, gdzie już dograne są programy) i oczywiście płytki muszą być bootowalne

...poza tym po zrobieniu bootowalnej płytki z systemem i programami jest możliwość min. wybrania dysku, zrobienia partycji itp.

...wiem, że coś takiego jest możliwe i tu moja prośba do Was, jakim programem (programami) można to zrobić ?

...od razu napiszę, że programy typu: Acronis True Image 10, 11, Norton Ghost 12 nie robią tego o co mi chodzi

...będę wdzięczny za każdą pomoc, która pomoże mi rozwiązać mój "problem"

...z góry dzięki za wszelką pomoc

Pozdrawiam

janekc

dar55
komentarz
komentarz
Norton Ghost 12 nie robią tego o co mi chodzi

robią robia , tylko nie umiesz :D

to się nazywa obraz partycji = można nagrać na płytkę i z niej wgrywasz , lub z dysku jak tylko chcesz

janekc
komentarz
komentarz

...być może nie umiem

...Norton Ghost robi obraz partycji, nagrywa na DVD to się zgadza

...jednak te płytki nie są bootowalne i nie instaluje się z nich system, a o to mi chodzi

dar55
komentarz
komentarz
...jednak te płytki nie są bootowalne i nie instaluje się z nich system, a o to mi chodzi

widze że lepiej się znasz niż inni

moja rada ostatnia : norton ghost = robi wszystko to co chcesz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.