x-kom hosting

Monitor z matrycą MVA max 1000zł (+)

qarx
utworzono
utworzono

Szukam monitora z matrycą MVA. Polecono mi Benq F93GP, ale chciałbym poznać wasze zdanie o innych dobrych mionitorach z tego segmentu cenowego porównywalnych z wymienionym wyżej koniecznie wyposażonych w matrycę MVA. Monito bedzie wykorzystywany do typowych zadań domowych: edytor tekstu, internet, filmy czasem gry. Za pomoc + :)

falcon1984
komentarz
komentarz

Trudno będzie chyba znaleźć równie dobry na MVA w tej cenie co BenQ FP93GP

O siebie mogę go tylko polecić, super matryca, dobry kontrast i czas reakcji. W grach nie smuży, dobry do filmów. Bardzo ładne, naturalne kolory.

qarx
komentarz
komentarz

Falcon to znaczy, że Benq nie ma sobie równych w swojej klasie?

Lipton
komentarz
komentarz

a falcon swoje :D szczerze to dobry monitor ale design jest dosc przecietny ale nieliczy sie co ma zewnatrz tylko co wyswietla. Polecam go

qarx
komentarz
komentarz

Panorama odpada. Czy Belinea ma monitory z tą matrycą bez głośników?Jednak najistotniejsza jest jakość obrazu. Czy jest na tym sammym poziomie co w Benq?

Lipton
komentarz
komentarz

a czemu odpada. Ludzie ja was nie rozumiem panorama jest 1000 razy lepsza od kwadrata.

qarx
komentarz
komentarz

Siła przyzwyczajenia. Panoramiczny moge mieć jedynie telewizor.

cooperS
komentarz
komentarz

tez tak mowilem dopuki nie kupilem panoramy.

2 dni zgrozy, ale potem czysta przyjemnosc

Lipton
komentarz
komentarz

to samo ja przesiadlem na panorame jak odpalilem Carbona no to czysta przyjemnosc jeszcze dzwiek przestrzenny ahh bierz tego Benqu jest niezly

astrorek
komentarz
komentarz

Tak, bierz tego BenQ.

Tomek
komentarz
komentarz

Nec na matrycy mva 19cali 4:3 http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/58551

HP matryca s-pva http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/135338

Monitory 4:3 już praktycznie się nie produkuje jedynie są dostępne o słabych parametrach. Panoramy są znacznie lepsze i zastanów się czy nie lepiej kupic.

qarx
komentarz
komentarz

W Gdańsku kilka sklepów komputerowych nie ma już Benq F93GP w ofercie. Polecacie coś z monitorów panoramicznych w tych ramach cenowych?

rafalov
komentarz
komentarz

Jakąś Belinea polecam:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.