x-kom hosting

Problem z WiFi ...

maxior:)
utworzono
utworzono

Witam forumowiczów,

proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu ponieważ potrzebuje na jutro wznowić połączenie Wifi na moim laptopie a fora juz nie pomagają. Posiadam ThinkPada T61 z WinXP a niedawno musialem zrobić formata w celu odswiezenia systemu.

Po wszystkim sciągnąłem sterowniki do WiFi ze strony Lenovo jednak nie mogłem już nawiązać połączenia. Podczas próby nawiązania połączenia wyskakuje komunikat :"Błąd uwierzytelnienia, z powodu nieprawidłowego hasła zabezpieczającego (klucza). " Hasło oczywiście wpisuje poprawne. Przesiedzialem nad tym cały wczorajszy i dzisiejszy dzien, bez skutków. Czy ktokolwiek potrafi pomóc ? 


Witam forumowiczów,

proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu ponieważ potrzebuje na jutro wznowić połączenie Wifi na moim laptopie a fora juz nie pomagają. Posiadam ThinkPada T61 z WinXP a niedawno musialem zrobić formata w celu odswiezenia systemu.

Po wszystkim sciągnąłem sterowniki do WiFi ze strony Lenovo jednak nie mogłem już nawiązać połączenia. Podczas próby nawiązania połączenia wyskakuje komunikat :"Błąd uwierzytelnienia, z powodu nieprawidłowego hasła zabezpieczającego (klucza). " Hasło oczywiście wpisuje poprawne. Przesiedzialem nad tym cały wczorajszy i dzisiejszy dzien, bez skutków. Czy ktokolwiek potrafi pomóc ? 

hmm...kto kolwiek ? Dodam jeszcze ze internet z kabla śmiga a moja sieć bezprzewodowa jest wykrywana. Nie mogę sie z nią polączyć ...

Gość
komentarz
komentarz

Cóż idź może do kolegi i zobacz czy u niego na ruterze też nie pójdzie.

Lenovo ma doskonały program do aktualizowania sterowników ThinkVantage system update, może zaktualizuj sterownik.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.