x-kom hosting

Ulatniająca się pamięć

judyta101
utworzono
utworzono

Witam, posiadam tablet colorovo City TAB supreme. Kiedy włączam go to widzę ze ma ok. 2MB pamięci na dysku C ale po kilku sekundach, jest jej 0MB. Odinstalowałam chyba wszystko co się da, nie mam zapisanych żadnych plików na tym tablecie zdjęć, dokumentów, kiedyś miałam ale pousuwałam bo chciałam więcej miejsca. Tak samo z aplikacjami. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, chciałam pousuwać wszystkie aktualizacje żeby zwolnić miejsce, ale jakiś błąd mi wyskakuje. Próbowałam przywrócić ustawienia fabryczne, ale wyświetla mi się, że 'nie wprowadzono żadnych zmian'. Pomocy.

Jaro070
komentarz
komentarz (edytowane)

Pewnie pobrała się aktualizacja do Windows 10 (zajmuje ponad 4 GB, czyli CAŁA dostępna pamięć w Twoim tablecie). Sprawdź czy na dysku masz ukryty folder $Windows.~WS.

judyta101
komentarz
komentarz

Niestety nie.

judyta101
komentarz
komentarz

Ja tylko 6,68KB mogę uzyskać. ;(

judyta101
komentarz
komentarz

Nie chce mi się to w ogóle pobrać. Kiedy usunę coś to nie zwalnia mi się w ogóle pamięć, lub zwalnia ale bardzo mało nie tyle ile ważył ten plik. Wiesz może dlaczego nie chce mi się ten tablet zresetować ? Jak resetuje go poprzez ustawienia zaawansowane to pojawia mi sie kod błędu 80070070.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.