x-kom hosting

Monitor sie odświeza Prosze pomocy ;/

worms99
utworzono
utworzono

Co jakiś czas czyli dwa razy na dzień monitor mi sie sam odświeża tak mruga co jakiś czas czym to moze być spowodowane karta graficzna czy monitor. Monitor jest stary a karta graficzna geforce 8500 Odpsizcie szybko proszę ; /

Tomek
komentarz
komentarz

Dociśnij karte oraz kabel połączeniowy.

przeinstaluj sterowniki.

Ustaw odświeżanie powyżej 80Hz.

Lewy12
komentarz
komentarz

Ta starym monitorze max zapewne to 75hz jak nie mniej.

worms99
komentarz
komentarz

własnie z tym ustawianiem odświezania ;/ keidys na jeszcz einnym monitorze dałem na chyba 70 i mi same paski wyskoczyły i nic nie mogłem zrobić i boję sie tea zzebym znow takiego czegos nie zrobił ;/a tak moze sie dzisac z przegzania bo u mnie komputer idze 12 godzin dziennie

tazman
komentarz
komentarz

Dociśnij wtyczkę do karty graficznej sprawdź czy czasem piny we wtyczce nie są zakrzywione

worms99
komentarz
komentarz

No i zmienilem na inny monitor i dalej sie tak dzieje czy to wina karty graficznej jak tak to co mam zrobic? komputer mam na gwarancje jeszcze:D ??Karta docisnieta sterowniki przegrane i odświerzanie na 75Hz cos jeszcze ;/ jak mi sie tak odświeza to w monitorze cos pstryka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.