x-kom hosting

Ps4 Warto kupić?

marian1992
utworzono
utworzono

Jak wyżej, czy warto kupić ps4 do gier ekskluzywnych? We wszystkie gry multiplatformowe grywam na pececie, posiadam również x360 ale dawno na nim nie grałem i zamierzam go sprzedać, z tego co zauważyłem ludzie mówią że nie ma w co grać na ps4 ponieważ wychodzi dużo remasterów z ps3, ja natomiast nie miałem do czynienia z ps3, konsola miałaby mi służyć do gier niedostępnych na pececie i również takich które byłyby źle zoptymalizowane na pececie np nowy batman, myślałem o kupnie takiego zestawu ponieważ chyba jest najbogatszy i najbardziej opłacalny http://allegro.pl/ps4-sony-playstation-4-500gb-zestaw-gracza-gry-dc-i5574473805.html

M4r1usz
komentarz
komentarz

Ja korzystam z tej konsoli już od maja 2014 i jestem z tego zadowolony. 

remasterów z ps3 ja tam tego nie słyszałem od nikogo, bo chyba tylko Sleeping Dogg został "zaktualizowany" do tej generacji.

Youki
komentarz
komentarz

Teraz jest moda na remastery i trochę tego powychodziło, poza tym w TLoU warto zagrać.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.