x-kom hosting

Potrzebna karta przechwytujaca obraz i dzwiek.

bartmis
utworzono
utworzono

Witam !! Potrzebuje kupić kartę przechwytującą obraz do komputera. Miałem PixelView ale padła po burzy. Ale ona miała naprawdę beznadziejną jakość zgrywanego obrazu. Mój komputer nie potęga ale 2,66ghz P4; 512mbddr400; 120gbhdd nie dawał rady na kompresje mpeg4 czyli divx i xvid. W ogóle max rozdzielczość jaka można było nagrać to 320x240 bo 640x480 jakiś błąd występował. Obraz był nieostry szatkowało go strasznie i sie przywieszał. Teraz muszę kupić kartę która nagra w rozdzielczości 640x480 minimum i pełne 25kaltek na sekundę. Najlepiej ze sprzętowym kodekiem mpeg4 ale nie wiem czy takie są ale mpeg2 już będzie ok. Aha i cena do 300zl. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Nikt nie potrafi odpowiedzieć pomóc ??

Weacky
komentarz
komentarz

a może tuner tv z możliwością zgrywania sygnału również z innych zewnętrznych źródeł...?

to np.

Leadtek WinFast PVR2000

wydaje mi się że powinna cię zadowolić ta karta...

bartmis
komentarz
komentarz

Może byc Tuner TV tylko aby miał wysoką jakość :)

Weacky
komentarz
komentarz

tunery Leadteka to chyba najlepsze tunery jeśli chodzi o jakość obrazu...

ja sam posiadam TV2000 Expert i jestem bardzo zadowolony...

bartmis
komentarz
komentarz

ok dzięki to kupuje. Pozdrowionka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.