x-kom hosting

Problem z internetem w xp

ojrzan
utworzono
utworzono

Witam. Dzisiaj zmieniłem system z win7 na starego xp. Na windows7 mialem skonfigurowane polaczenie wifi. Nic nie odlaczalem podczas formatu, wiec siec wifi dalej zostala (wlasnie z niej korzystam, pisze post z telefonu), ale na komputerze wifi nie dziala i nie wiem jak podlaczyc sie do tej sieci. Prosze o pomoc i z gory dzieki

arkadiusz97
komentarz
komentarz

Najprawdopodobniej brakuje potrzebnych sterowników. Do póki nie rozwiążesz problemu możesz podpiąć telefon do komputera i użyć go jako modemu.Tak przy okazji to po co zmieniałeś siódemkę na XP ?

ojrzan
komentarz
komentarz

Mam bardzo slaby komputer i wydaje sie ze xp bedzie bardziej wydajny na nim. Teraz jak wszedlem do menadzera urzadzen to eidze ze brakuje sterownikow do Enthernet czy cos takiego, ale niestety nie wiem jaka mam karte sieciowa i co pobrac.

arkadiusz97
komentarz
komentarz

Być może sterowniki będą w Windows Update. Przy okazji to podaj pełną konfigurację komputera.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.