x-kom hosting

Problem z Windows XP

dziku12
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, mam pewnien problem z komputerem otóż kilka dni temu przeszły ostre burze i było non stop mryganie światła(komputer musiał być uruchomiony bo służy do pracy w biurze). Po burzach okazało się że komputer normalnie się włacza jednak wszystko kończy sie na tym że pojawia się wiersz poleceń Windows XP ( uruchom system windows normalnie,awaryjnie,ostatnie prawdlowe dzialanie komputera..itd.)-byłem zmuszony kliknac na każdy wymieniony tryb ale czas dochodzi do 0 i niestety zawiesza sie  strona i zero reakcji. Niekiedy wyskakuje kolejne czarne okno w ktorym sa wypisane problemy(niestety zadnych z nich nie rozumiem)-dodatkowo wkladajac plyte z Windowsem XP komputer wogole nie reaguje na nia (myslalem ze jest popsuty naped CD/DVD dlatego też go wymieniłem ale dalej nic , poprostu komputer nie czyta tego). Zerkałem też do biosu ale podobnie nie rozumiem czy coś tam może być źle(dodatkowo nie ma w biosie u góry załacznika BOTT)-jest tylko MAIN,ADVANCED,SECURITY,POWER,EXIT.

Dlatego też wstawiam zdjęcia jak wygladaja błedy.  Przepraszam za błędy ale pisalem z pospiechu :)

Prosiłbym o szybka odpowiedz bo zależy mi na czasie , z góry bardzo serdecznie dziekuje że zerkneliście na mój temat.

Pozdrawiam.

r102
komentarz
komentarz

Press <F1> i ustaw w BIOSie datę ?

dziku12
komentarz
komentarz

Data jest normalnie ustawiona 


Pomimo tego że data i godzina były normalnie ustawione to zresetowałem i ustawiłem od nowa. Po włączeniu komputera wyskoczył wiersz poleceń systemu Windows , wybrałem ostatnia dobra konfiguracja i włączył się czarny ekran w którym nic nie można było zrobić...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.