x-kom hosting

Instalacja gry na laptopie bez napędu

Gość
utworzono
utworzono

Witam,

Kilka dni temu kupiłem Acer'a VN7-591G. Z laptopem wszystko w jak najlepszym porządku. Dzisiaj kupiłem Wiedźmina 3 i dopiero w domu przypomniało mi się, że laptop nie ma napędu. Mam w domu drugiego laptopa z napędem i zastanawiam się, czy mogę jakoś udostępnić dysk z Acera w sieci domowej, żebym mógł zainstalować na nim grę z laptopa z napędem. Jeśli tak, to prosiłbym o instrukcję jak to zrobić.

Pozdrawiam

Gość
komentarz
komentarz

Możesz dokupic napęd zewnętrzny.

 

Udostępnic naped ja nie wiem jak wątpie ze taki cos jest mozliwe.

LWG
komentarz
komentarz

pobierz z internetu i wpisz klucz przy instalacji z pudełka

Gość
komentarz
komentarz

35GB na swoim łączu to ja do jutra nie pobiorę. A jeśli zrobię obrazy płyt na drugim laptopie i przeniosę na Acera?

Gość
komentarz
komentarz

Tez Ci to troche zajmie ale jest wykonalne.

mkgraf
komentarz
komentarz

Najszybciej z obrazów płyt 35 GB to ok 8 płyt codaje ok 2 godz na tworzenie obrazu które odrazu można zapisać na docelowym dysku. Ale polecam zakup zewnętrznego cd romu lub domowymi można stworzyć taki cd rom potrzebne nam będzie jakiś cd rom na sata albo ata do teego kupujemy kieszeń na dysk 3.5 cala wpinamy panel do cd-roma i podpinamy na usb do laptopa jesli ma sie zbędny cd rom/dvd rom to koszt to ok 30zł/40zł a przenośna nagrywarka najtansza zaczyna sie od 150 zł

Gość
komentarz
komentarz

Jaki program polecicie do tworzenia tych obrazów? WinISO wywala błędy, a PowerISO trochę kosztuje...

Jaro070
komentarz
komentarz

zastanawiam się, czy mogę jakoś udostępnić dysk z Acera w sieci domowej, żebym mógł zainstalować na nim grę z laptopa z napędem.

 

 

Można. Klikasz tylko we Właściwości i przechodzisz do zakładki Udostępnianie.


Jaki program polecicie do tworzenia tych obrazów?

 

Alcohol 52%

Gość
komentarz
komentarz

Instaluję jednak na starym laptopie, później przeniosę sobie całą grę przez sieć. 

Jaro070- dokładnie o to mi chodziło, tyle że instalator wywalał błąd 7- błąd archiwum. Kiedy włączyłem instalację na laptopie, poszło od razu.

@Patryk@
komentarz
komentarz

Przy instalacji PowerISO wybierasz wersję darmową i nie trzeba nic płacić. Wersja ta ma kilka małych ograniczeń i wyświetlają się reklamy nic poza tym. Program godny polecenia.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Wersja darmowa ma ograniczenie do 300MB, kiedy jedna płyta Wiedźmina ma 8GB...

Przeniesienie nie działa, GOG wywala, że premiera gry jeszcze nie nastąpiła. Wyczytałem, że tak się dzieje przy przeniesieniu folderu z grą...

Bawię się w obrazy w takim razie

Edytowane przez Gość
@Patryk@
komentarz
komentarz

O kur... sorry! Pomyliłem się! W poprzednim moim poście chodziło o program: DAEMON Tools Lite.

Sobiepan
komentarz
komentarz

Problem. Mam wydawać 30zł + wysyłka na coś, co użyję raz w roku...
Wiedźmin już pięknie działa i wcale nie trwało to aż tak długo

prawdziwy majątek ;)

Gość
komentarz
komentarz

prawdziwy majątek ;)

Nie lubię niepotrzebnie wydawać pieniędzy, choćby to było 10zł, a Tobie raczej nic do tego.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.